Naujas kvėpavimas su Android 4.4

Android-KitKat-changesJau kuris laikas kaip Android 4.4 oficiali versija veikia Google palaikomose planšetėse ir jau kuris laikas, kaip internete klaidžioja pusiau virtos pusiau keptos šios versijos vartotojų adaptacijos. Apie 4.4 versiją anksčiau per daug nerašiau, nes pradžioje atrodė, kad tai bus minimalus perėjimas kaip ir buvo su 4.3 ir galbūt dėl pavadinimo, nes Kitkat nemėgstu, o jei būtų koks nors bent jau Snickers, gal būčiau pasidomėjęs ir labiau.

O, kaip klydau. Tie kurie naudojosi android 4.0 įrenginiais turėtų atsiminti kaip į gerą pusę pasikeitė sistemos bendras darbas, kai tik pasirodė 4.1 android Jelly Bean versija. Iš dar grubaus, kartais pastabdančio interfeiso veikimas tapo žymiai lygesnis ir vientisesnis. Tai štai 4.4 versija sistemos darbą ir atminties panaudojimą multitasking procesuose dar labiau optimizuoja.

Ką tai reiškia paprastam naudotojui – 2 GB ram, kurie šiuo metu tapo populiarūs ir standartiniai rimtesnėse planšetėse pasidaro nebe tiek aktualūs. Paskutinė mano testuota planšetė Fnf x3 mini su  RK3188 platforma kuri, kaip jau ne kartą minėjau, niekaip negali būti laikoma idealia, sudėjus eksperimentinę 4.4 versiją, tiesiog skraido prisikėlusi naujai gyvybei.

Viso to esmė: jei tik gamintojas palaikys (nors ir didelis klaustukas su kinų patikimumu), kasdieniniam vartojimui planšetės su 2 GB ram pasidaro nebereikalingos! Tai reiškia, kad jei jūsų senesnė planšetė ar telefonas net ir tais atvejais kai sisteminis RAM yra mažesnis nei 1 GB (pvz., net ir nauja motorola MOTO G, turi tik ~800+ MB)  sušėrus jam 4.4 Kitkat’ą gali pradėti skraidyti!

Taip kad dar nenurašykite senesnių ar mažesnių specifikacijų įrenginių, o geriau eikite diskutuoti į XDA forumus kur renkasi programuotojai ir reikalaukite 4.4 adaptacijos savo įrenginiui.

3 thoughts on “Naujas kvėpavimas su Android 4.4

  • 6 sausio, 2014 at 18:58
    Permalink

    Geras ir informacingas straipsnis, bet yra vienas netikslumas – tai Motorola Moto. Tai yra Moto telefonu serija. Moto G turi 1GB RAM, o vat Moto X kuris skirtas JAV rinkai turi 2 GB RAM. Tai geriau manau rasyti Moto G, nes rasydamas „Motorola Moto” apibendrini visa siu dvieju telefonu serija :)

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.