Truputis mitų, legendų ir faktų apie Ainol

MIPS ar ARM? Ar veiks visos programos iš Google Play?
kadangi pirmieji Ainol modeliai buvo su MIPS procesoriumi, dalis programų galėjo veikti tik su Magic Code. Tačiau jau ilgą laiką planšetės nebegaminamoms su MIPS bet su ARM. Galbūt dėl tokios ne itin šlovingos praeities vis dar manoma kad didžioji dalis programų neveiks. Tačiau galiu jus nudžiuginti, o skeptikus galbūt nuliūdinti, kad rootinus planšetę ir jos atpažinimą pakeistus į Nexus ar Samsung modelį suderinamumas yra puikus ir programos veikia taip, kaip ir turėtų veikti, be didelių pastangų.

Pirkti dabar ar palaukti?
Kinietiškos planšetės tobulėja taip greitai, kad laukti tiesiog neapsimoka. Jei lauksite naujo modelio, jam išėjus jau bus pranešta apie dar geresnio pasirodymą. Taigi, laukti nėra prasmės. Išleidus Aurora ir ELF, jau buvo paskelbta apie ELF II ir Aurora II, o šiems išėjus jau buvo žinoma apie Fire, taip kaip ir dabar žinoma apie krūvą naujų planšečių su quad core procesoriumi. Taigi..

Nepirksiu, palauksiu planšetės su 3G
Kol kas nėra pranešta apie tokį modelį, todėl tikėtis jo šiais metais nėra prasmės. Jei žadate palaukti dar bent pusmetį –  galbūt. Sklando kalbos kad sekantis quad core modelis toks ir bus.

Tai gal preorder?
Nors laukti ir nėra prasmės, užsisakyti planšetę kurios dar nėra rinkoje ir niekas jos neturi nėra geriausias variantas. Kodėl? Ogi todėl kad gausite pusiau virtą pusiau keptą produktą. Paprastai praėjus savaitei – kitai atsiranda pirmieji entuziastai kurie sutvarko programinę įrangą. Aišku, jei turite techninių žinių ir noro daryti tai pats – prašom.

Ainol planšetės neturi GPS
Tikrai taip. Bet nauji modeliai turi Bluetooth per kurį galima prisijungti išorinį GPS. Taip pat naujos planšetės žada būti su integruotu GPS. Pamatysim.

Ainol planšetės neturi Bluetooth
Taigi ka tik rašiau, kad turi :) Naujausias modelis Flame turi integruotą, senesniuose modeliuose jei naudojatės CM 10 rom’u, galite prisijungti išorinį kelis litus kainuojantį usb bluetooth.

Planšetė suges rytoj
Tiesa sakant, jei gavote veikiančią, susidėjote normalų rom’ą, ir dabar viskas veikai gerai – tai ir nebijokite, rytoj nesuges. Tikriausiai greičiau įsigysite naują su 2x daugiau procesoriaus branduolių, o šitą perleisite draugui/draugei/sesei/broliui/ kitam šeimos nariui ar panašiai.

Girdėjau kad programinė įranga labai prasta. Bijau kad man niekas neveiks.
Originali – taip, prasta, bet ir su ja kompiuteris veiks :). Bet kokiu atveju, susidėti naujos programinės įrangos rom’ą – kelių minučių reikalas, ilgiau užtruks kol išsirinksite jums tinkamą.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.