Straipsniai

4 komentarai straipsnyje “Atsargiai – „Xiaomi Mi Band“ klonai

 • birželio 4, 2015 at 09:40
  Permalink

  Sveiki,
  aš turiu originalia apyrankę, pirkau prieš 3-4 mėn. tai gal tada dar nebuvo kopijų.
  Ant pačio kompiuteriuko iš vidinės pusės yra ispausta Mi ženkliukas, ant apyrankės iš vidinės pusės yra įspaustas užrašas: designed by xiomi, beje ant papildomos apyrankės kuri buvo kaip dovana jokių užrašų nebuvo. Baterija laiko 40-45 dienas dėvint kiekvieną dieną išskyrus nakti. Galiu paieškoti linko iš kurio pardavėjo pirkau, tai gausit originalą, beje į Lietuvą gavau per 2 savaites.

  Reply
  • Mydroid.lt
   birželio 4, 2015 at 10:12
   Permalink

   Na vienintelis būdas nenusiprikti kopijos iš Kinijos – tik patikimas pardavėjas. Perkant Lietuvoje – taip, originalas iš tiesų turi ant apyrankės „Designed by Xiaomi“, ant kapsulės „MI“ logotipas, vidinėje pusėje.

   Palyginau šalia – smulkių skirtumų daug, kopija yra didesnė, kroviklis prastesnis (plastikas ir plonas laidas), netgi pačios kapsulės liejimo forma akivaizdžiai kitokia. Mažiausiai skiriasi apyrankės, kopija šiek tiek didesnė, bet galima naudoti su originalia kapsule.

   Reply
 • rugsėjo 12, 2015 at 15:45
  Permalink

  Ačiū, po šio straipsnio perskaitymo iš AliExpress technikos nebepirksiu. Nusipirkau iš kiniškos parduotuvės, bet kur galima atsiskaityti paypal, pagal visus požymius originalas :D

  Reply
 • gruodžio 7, 2015 at 22:08
  Permalink

  Aš pirkau už 9€. Originalas, puikiai viskas veikia.

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.