Kas yra OTG laidas ir ar man jo reikia?

L formos USB mini OTG laidas
Jeigu jums kyla toks klausimas, tikėtina kad kol kas jums to laido ir nereikia, jei neprireikė iki šiol :) o iš tiesų OTG – tai sutrumpinimas iš On The GO. Jei jūsų planšetė turi USB jungtį su USB Host funkcija, tai reiškia, kad galite naudoti USB laikmenas (liaudyje vadinamuosius flešus), klaviatūras, USB peles ir iš esmės viską, ką galima prijungti per USB jungtį (ir aišku, ką gali atpažinti „Android“), išskyrus tuos prietaisus kuriems reikia papildomo didesnio maitinimo – pavyzdžiui didesni kietieji diskai (HDD). Reikia pastebėti, kad deja, ne visi telefonai ar planšetės turi USB HOST jungtį, kuri vizualiai nesiskiria nuo paprastos – vienintelis būdas tai sužinoti – išbandyti pačiam arba ieškoti gamintojo informacijos.

Štai čia ir prireikia OTG laido – mat dažnai planšetėse jungtis būna micro ar mini, taigi jums reikia universalaus laido į kurį galėtumėte prijungti savo USB tarkim, laikmeną. Šiuo metu apie 90% pla6e2i7 ir telefonų naudoja mažesnę micro jungtį Tai nėra paprastas adapteris vadinamas USB MALE TO FEMALE, OTG kabelyje laidai sujungti kitaip. Taigi, prieš įsigyjant pasiklauskite pardavėjo (jei perkate parduotuvėje), internetinėje parduotuvėje paprastai būna nurodyta kam kabelis tiks.

Mini USB
OTG laido formos būna įvairios. Nuo paprastų trumpų (2-3 cm) perėjimų (pats pigiausias variantas) iki įvairios formos jungčių. Paprasto tiesaus perėjimo nerekomenduočiau vien dėl patogumo – jį labai paprasta užkliudyti ir savo planšetėje  išlaužti USB jungtį. tikriausiai patogiausias  L formos OTG kabelis kurį patogu prijungti ir jis nesimaišys, tačiau tai priklauso nuo to, kurioje planšetės pusėje yra jūsų USB jungtis.

Kainos itin įvairios, tačiau kaip ir dauguma HDMI kabelių esmė yra paprasta – arba jis veiks arba ne. Perkant itin pigų rizikuojate, kad jis gali lūžti po kelių jungimų, perkant brangų – galbūt laikys ilgiau, tačiau ar verta permokėti?

Todėl turime jums gerų žinių – jums tinkantį OTG laidą (kuriuos mes patys išbandėme ir galime pasakyti, kad jie patikimi) galite įsigyti ir mūsų myshield.lt parduotuvėje – Micro OTG laidas ir Mini OTG laidas, čia jums kainuos tik 2,79 Eur.  kartu su nemokamu pristatymu jums reikalingu adresu visoje Lietuvoje.

 

 

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.