Kokį „android“ telefoną numato žvaigždės pagal jūsų zodiako ženklą

Šiandien sužinosite, ką šviečiantys dujų kamuoliai, esantis per kelis šimtus ar tūkstančius šviesmečių vienas nuo kito, lemia jūsų horoskopo ženklui, laimingaisiais 2018, geltono plastmasinio šuns metais.

 

 

Avinas
Avinui, kaip ir prieš porą metų, telefoną padovanos anūkai. Tada jis įsižeis, kad gautasis DORO yra ir taip visiškas atgyvena, ir kaip dės tai dės, ir įsigis naujausią „Xiaomi Mix“ arba „OnePlus“ telefoną, kuriame įdiegs vienintelę „Facebook messenger“ programėlę. Likę ženklai (ir anūkai) jam kurį laiką pavydės, kol sužinos kad avinas pardavė visą vilną su oda, kad jį išgalėtų sau leisti.

 Jautis
Sunkiai dirbantis jautis nusipelno pačio geriausio. Jis nekantriai laukia „Samsung Galaxy S10“, kurį pasiims išleidimo dieną lizingu ir atidirbs dvigubai. Nesunkiai dirbantis jautis pasiims jį lizingu, kurį paskui refinansuos SMS paskola. Nieko nedirbantis jautis gaus socialinę pašalpą, už kurią per draugus išsimokėtinai nusipirks „Samsung Galaxy S9“. Su draugais susipyks.

Dvyniai
Dvyniams žvaigždės lemia dviejų SIM kortelių telefoną. Deja, tai bus tokio tipo ragelis, kur vienu metu galės būti arba dvi SIM, arba viena SIM ir viena atminties kortelė. Dvyniai susipyks, nes negalės susitarti, kurio SIM kortelė bus telefone.

Vėžys
Labiausiai laukia „Yotaphone 4“ debiuto, mat tai vienas tų retų telefonų, kuriuos gali naudoti eidamas tiek į priekį, tiek ir atbulas – ekranai yra abiejose pusėse. Savo nelaimei vėžys nenujaučia, kad čia spąstai su pašvinkusia žuvimi, kad ir kaip skaniai kvepėtų.

Liūtas
Ieškos geriausio, bet salone kažkodėl jam pasiūlė „Just5“, kurį jis ir nusiperka. Likę 2018 metai praeis liūtui aršiai draskant grobį ir keikiantis dėl prastai veikiančios sistemos.

Mergelė
Ar pastebėjote, kad mergelė yra vienintelis normalus žmogus tarp visų zodiakų? Dar šaulys lyg skamba neblogai, bet jis irgi dažniausiai pusiau gyvūnas, pusiau paramilitaristinė organizacija. Tai mergelė nusipirks bet kokį normalų telefoną ir dėl to sau nesuks galvos, nes telefonas yra tik įrankis.

Svarstyklės
Sakoma, kad svarstyklės viską linkę pasverti ir pamatuoti, ir tai yra visiškai ne tiesa. Apakusios nuo aukso spindesio svarstyklės griebs po ranka pirmą pasitaikiusį ragelį, kuris bus inkrustuotas svarovskiais. Bloga žinia, kad ten bus „Coolpad“. Gera žinia – pavyks apgauti ožiaragį ir iškišti telefoną beveik už tą pačią kainą. Su ožiaragiu susipyks.

Skorpionas
Skorpionas nepamatuotai nuspręs pasitikti vasarą iššūkiais ir nusipirks „Le Skorpion Note Ramen Max“ ragelį, apie kurį ne tik Europoje, bet ir Kinijoje niekas nėra girdėjęs. Nuo to laiko apie skorpioną daugiau niekas irgi negirdėjo, bet namą matė iš toli degant.

Šaulys
Visą laiką domėjęsis kokybe už priimtiną kainą, nuspręs atsiduoti savo prigimčiai ir nusipirks CAT repliką – viskam pasaulyje atsparų, neperšaunamą ir neskęstantį telefoną, tada jį bandymų metu peršaus, pervažiuos ir nuskandins. Viskuo nusivylęs nusipirks „iPhone“ ir atras save.

Ožiaragis
Ožiaragis, lyg koks ožys į naujus vartus visuomet skersai žiūrėjęs į technologines naujoves, šiemet nuspręs kad VISKAS ir kad GANA, ir įsigis naujausią telefono modelį, kurį išleis Nokia. Deja, tai bus Nokia 3310, 2018 m. versija. Tada ožiaragis supyks ant viso pasaulio ir širdį išlies svarstyklėms. Kaip tas baigėsi, mes jau žinome. Susipyks su svarstyklėmis.

Vandenis
Pamiršęs, kad gyvena vandenyje, įsigis dar mažesniu nei IP68 reitingu paženklintą telefoną. Kai telefonas įkištas į vandenį nustos veikti, jis kažkodėl viskuo apkaltins šaulį ir susipyks su žuvimis.

Žuvys
Žuvims žvaigždės jokių telefonų nenumato, nes jos neturi ausų. Tačiau tai turi ir pliusų – jos negirdi, ką sako vandenis.

Tai tiek, gerų metų, ir nesipykite!

One thought on “Kokį „android“ telefoną numato žvaigždės pagal jūsų zodiako ženklą

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.