Kiniškų saldumynų stalas – ieškome rudeniui telefono už 200 €

Atėjo laikas apibendrinti ir pažvelgti kokius sausainiukus, tortus ir pyragaičius šiemet iškepė kinai. Aš jau esu pasakojęs apie kinišką vištieną, kurią mes mėgstame ir kitą kinišką maistą kurį mes žinome, bet kaip gerai žinome kiniškus saldumynus? Ar esate jų valgę? Aš pats, kiek esu ragavęs prisiminiau, kad jų skonis labai panašus į kiniško telefono naudojimą – išvynioji traškų popieriuką, prakandi ir nustembi, bet ne itin gera prasme – saldainis pasirodo besąs saldžiai sūrus, su keistoku įdaru. Kinas linkčioja galva ir šypsosi – taip taip, taip ir turi būti, konditeris deda daug druskos, nes taip skaniau.

Tas pats ir su telefonais, kuriuos reikia prisijaukinti ir prie jų skonio įprasti. Jei niekaip neapsisprendžiate ar iš viso pirkti kinišką telefoną, pirma paskaitykite šį straipsnį kuris padės jums apsispręsti. Skubu trumpai pasidžiaugti, kad nors ir niekas to per daug nerėkia – 2016 m. yra pagaliau persilaužimo metai, kai už 100 EUR galite įsigyti padorų telefoną, o ne juokingą plastmasinį barškalą, kaip buvo iki šiol.

O šiaip, kad jau esate čia, galiu beveik lažintis kad tai bus ne pirmasis jūsų kiniškas telefonas perkamas specialiai, dauguma jūsų, skaitytojai, atėjo čia todėl, kad norite paragauti geriausio deserto už geriausią kainą. Ir niekas jūsų dėl to nekaltina, tad užteks daugžodžiauti ir pradėkime degustaciją.

Desertus rašau maždaug pagaminimo tvarka, patys pirmi iš jų virtinoje stovi jau senokai, taigi, jau kiek padžiūvę, bet dar skanūs. Atkreipkite dėmesį, kad beveik visuose 2016 m. kinų desertuose mononatrio glutamato (E621) vaidmenį atlieka biudžetinis „Mediatek Helio X10“ procesorius.

betouch2-telefonas

 

Pradėkime ragauti nuo Ulefone Be Touch 2 (apžvalga) – labiausiai mane nustebinęs 2015 m. telefonas. Kaip minėjau, šį pyragaitį galima įsigyti už žemą kainą (apie 130-170 e), galimybės jo pilnai pakankamos kasdieniniam vartotojui bei net ir išrankiam valgytojui – paprasčiausiai tai toks telefonas, kur pliusai gerokai užslopina sūroką minusų skonį. 3GB RAM, octa-core procesorius, diiidelis 5.5″ 2.5 stiklo ekranas, neblogas, nors ir lėtai fokusuojantis fotoaparatas, per 5 naudojimosi mėnesius jokios virškinimo problemos neišlindo. Už šitą telefoną dedu didelį pliusą ex-noname  „Ulefone“ gamintojui ir pažadu ateityje jo produkcija dar naudotis. Man už reklamą nemoka, bet visgi. Jei turite galimybę, (tiksliau, neturite galimybių pirkti nieko kito) rinkitės ne „Coolpad“, ne „Umi“, ne „Doogee“, o „Ulefone“.

letv-x600

 

Gaivus naujoviškų skonių ragelis – „Letv  One x600“ (apžvalga) – pats „Letv“ – naujokas kinų telekomunikacijos įrenginių pardavimuose, tačiau tikrai ne naujokas rinkoje, turintis stiprų užnugarį ir iš esmės po juanius galintis važinėtis traktoriais. Galbūt todėl, pigesnieji „Letv“ telefonai gerai apgalvoti išnagrinėjus konkurentų sėkmę, ir išsiaiškinus, kas tų sėkmingų rezultatų padėjo pasiekti. Todėl turime kelis kokybiškus modelius už gerą kainą – akcijų metu šį telefoną galima įsigyti už maždaug 140-180 EUR, skaičiuojant visus PVM ir išmuitinimo mokesčius. „Letv“ 2016 m. prikepė ir daugiau gaminių, pvz „Le 2 x620“, tačiau jų kainos aukštokos, o įperkamas gaminys turi tik 16 GB atminties, be galimybės praplėsti ją su SD kreker.. kortele.

 

xiaomi-redmi-note-3-4

„Xiaomi Redmi Note 3“ – naujausias biudžetinis „Xiaomi“ modelis, sveriamas kilogramais pyragėlis. Parduotuvėje aptinkamos dvi jo formos – „Note 3“ su „Mediatek Helio x10“ procesoriumi (E621), bei „Note 3 PRO“ su  „Snapdragon 650“ (E650). Mielai papasakočiau daugiau, jei logistikos grandinėje pakeliui iš Kinijos man kažkas nebūtų jo suvalgęs. O šiaip – „Pro“ versija populiari ir už pakankamai žemą kainą – ~215 EUR, jūs įsigyjate visai neblogą desertą.

vernee-thor-telefonas

 

Sezono naujiena – gamintojas „Vernee“, atsiradęs iš niekur. Bet gerai drėbtelėjęs – paleidęs nemažai reklaminių kampanijų per socialinius tinklus, papirkęs savo, atseit, nesuvaidintu atvirumu ir draugiškumu vartotojui (user friendly), aišku, šiek tiek gal ir apsimelavęs apie tai, kokio atsparumo stiklus deda savo modeliuose, bet visgi pelnęs mėtų naujoko-kepėjo vardą, pateikė mums „Vernee Thor“ žele deser.. t.y. telefoną. Pagardintas E621, bet aš jį laikiau rankose ir įspūdžiai visai neblogi. Puikus pavyzdys, ką ir iš ko galima išspausti už 100 USD, arba ~120 EUR. „Vernee Apollo Lite“ jau taip pat prekyboje, tiesa, jis brangesnis ir jame dvigubai daugiau E621, čia įdėtas Helio x20 procesorius, ir telefonas vienas pigiausių savo klasėje – apie 230 EUR. Netrukus žadamas ir naujas šokoladinis batonėlis – „Vernee Mars“

 

meizu-m1-metal-telefonas

 

Visais laikais egzistavo gurmanų, neturinčių skonio receptorių, tiesiog smaližių bei saldainių su ančiuviais gerbėjų kategorijos. Tai pastariesiems galingasis „Meizu“ kepėjas šiemet pateikė du nebrangius desertus – „Meizu M1 Metal“ (mano degustacijos patirtis), bei „Meizu note M3“, kuris, skirtingai nuo antrojo modelio Lietuvoje tokio ažiotažo nesulaukė.

Desertai, kurie nėra blogi, bet padėti prie naujos kolekcijos produktų, kurie, pasibaigus galiojimo laiku kažkodėl pabrangsta:

Prisvilęs brangokas blynelis „One Plus One Two“ – savo laiku kinų megakompanijos „OPPO“ atšaka išmetusi pirmąjį biudžetinį modelį, neprašovė pro šikšnelę, kaip sakoma. Deja, antrasis modelis nespėjo į nuvažiuojantį branduolių parametrų, bei visų kitų gerų savybių traukinį ir pirmojo modelio garbės nepasiekia. Jei jau renkatės dėl ištikimybės prekiniam ženklui, rinkitės, bet pigesni modeliai ne ką prastesni, o ir šiaip OPO THREE jau išleistas, tik dvigubai brangesnis už mūsų norimą kainą.

Xiaomi Mi5“ obuolio formos saldainis, kuris buvo madingas prieš kelis metus – „Xiaomi“ savo dizainu paprastai pradžiugina ir daug liaupsių sulaukia vien už tai, deja, garsiai ir ilgai pūstas Mi5 burbulas subliuško ne itin maloniu garsu. Telefonas atrodo nužengęs iš 2013 m., tiek dizaino, tiek korpuso medžiagų prasme. Bendros savybės neblogos, tačiau niekuo per daug nenustebino.  Kainos ir funkcionalumo santykis nuviliantis, ir konkretaus paaiškinimo būtent kodėl jums reikėtų įsigyti „Mi5“ nėra. Na, nebent esate prisiekęs „Xiaomi“ fanas, mėgstantis obuolius.

Valgėte kažką skanaus? Papildykite komentaruose!

 

2 thoughts on “Kiniškų saldumynų stalas – ieškome rudeniui telefono už 200 €

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.