Naujas išmanusis „Xiaomi“ laikrodis „Huami AMAZFIT Bip Lite“

„Xiaomi“ į išmaniųjų apyrankių, telefonų ir priedų rinką įsiveržė su trenksmu – „Huami“ padalinio pagamintas „Mi Band 1/2“ išmaniosios apyrankės parodė fitbitams ir „Samsung“ gearsams jų vieta. Net ir dabar „Mi Band 2“ apyrankė išlieka iš viena geriausiai parsiduodančių tokio tipo prekių, net ir praėjus jau kiek – berods beveik dviems metams nuo pasirodymo dienos, sutikite, technologijų pasaulyje tai yra tikrai daug. Ir ji nepadoriai pigi – pasirodymo metu už ją galėjote pakloti „net“ apie 30-40 USD, perkant tiesiai iš Kinijos (palyginkite kainą su praktiškai bet kuria išmaniąja apyranke 2016 m.), tai dabar galite įsigyti už maždaug 19-22 USD.

Išmanieji dėvimi įrenginiai puikiai tinka dovanoms, nes pačiam pirkti kaip ir gaila, na, kam gi iš tikro jo reikia.. o va dovanoti tokį daiktą jau įdomiau :) Aišku, negi kam nors pasakosi, kad dovanų gavai varganą, vos 17 Eur kainuojančią išmaniąją apyrankę, kurios baterija laiko apie 20 dienų, kuri turi ekraną ir gali parodyti skambinančiojo nr, sms žinutes, programų pranešimus, pažadinti tave, sekti žingsnius ir miego kokybę.. Juk kaina gėdinga!

Tačiau ieškodami kažko brangesnio ir kokybiško patenkame jau į visai kitą kainų intervalą. Jei pačiam dugne noname yra kinų apyrankės po 7-12 eur, vidutinio segmento kaip ir nėra. Pigesnis iš įdomesnių variantų „Xiaomi Amazfit watch“ kainuoja apie 100-120 Eur. Dar aukščiau – brandiniai pavadinimai – „Samsung“, „Huawei“ ir pan.

 

Naujasis „Bip Lite“ taiko į tą dingusįjį vidurinį segmentą. Apyrankė ar laikrodis, (beje, panašus į „Pebble“) kaip norite taip vadinkite, kainuoja apie 40-50 eur. Pažiūrėkime, ką mums siūlo šį kartą:

• GPS integruotas – laikrodis nepasiklys jau ir pats.
• Jei visgi GPS nesinaudosite – baterija laiko apie 45 dienas. Čia vienas iš tų stebuklų, kuriuos kažkaip sugeba „Xiaomi“
• žymiai ilgesni tekstiniai pranešimai – 6 eilutės, 18 simbolių.
• keičiami ekrano fonai
• stabilus bluetooth ryšys
• papildomos funkcijos, pvz, oro prognozių rodymas
• visą laiką veikiantis ekranas (always on), matomas tiek naktį tiek ir prieš saulę.
• IP 68 reitingas
• ..ir visa kita ka siūlo MI FIT programėlė – miego, žingsnių sekimas.

Šiandien (kol dar yra neišparduotų prekių, nes skaičius ribotas) „Amazfit Bip Lite“ galite įsigyti už 53 USD, jei panaudosite kuponą „GBCE” gearbest parduotuvėje atsiskaitymo metu – tai visai gera kaina.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.