Pipo Max M6 – 9.7 colių naujiena

pipom6

Pipo labai laiku naudojasi populiarumo banga, kurios metu šios kinų kompanijos  vardas minimas vis dažniau. Aš jau buvau apžvelgęs tris planšetes (Pipo S1, Pipo S3 ir pirmi įspūdžiai Pipo M9) ir visai nesenai buvo pristatyta nauja M (Max) serijos planšetė M6, sukurta tos  pačios Rockchip platformos pagrindu kaip ir M9 bei M8 Pro (kuri, beje irgi laukia savo eilės trumpai apžvalgai).

M6 yra labiau nišinis produktas, orientuotas į vartotojus kuriems svarbu planšetės ekrano santykis – didžioji dalis planšečių yra su 16:9 ekrano santykių, kurį tikriausia žinome iš filmų – ilgas vaizdas, HD vaizdo standartas, kuris geriau matomas pailgame stačiakampyje, nei kvadratiniame televizoriaus ekrane. O štai labiau kvadratinis M6 ekrano santykis 4:3 labiau skirtas kasdieninėms reikmėms nei filmams. Kaip jau kartą minėjau, aš pats nesu tokio aspekto gerbėjas, todėl 9.7 ar 8″ planšečių apžvalgų kol kas čia nėra. Bet šios ekrano proporcijos turi savo palaikymo komandą, todėl šis modelis galbūt jiems ir pasirodys visai neblogas.

Gamintojo specifikacijos:

Procesorius:  Rockchip RK3188, Cortex A9 quad core, 1.8GHz; GPU : Mali 400 MP4 (nors abejoju dėl tikro CPU dažnio, tikriausiai tai bus 1.6 Ghz)
Atmintis: 2 GB ram
Ekranas: 2048 x 1536px  kinų „Retina“ tipas, IPS matrica.
Android versija:  4.2.2
Baterija:  10000 MAh
Jungtys ir priedai: Bluetooth, Micro Usb, SD kortelė, Mini HDMI

pipom6-2

Krito į akis du dalykai – tai kinų nauja mada vadinama „retina“ ekrano rezoliucija – kas gal atrodo ir gražiai, bet prastėja  suderinamumas su programomis ir lėtėja sistemos darbas, bei 10000 Mah baterija. Jei baterija tikrai tokia (nors tiesa, dėl didesnės ekrano rezoliucijos jos tokios ir reikia) tai M6 turėtų laikytis pakankamai ilgai. M9 modelis mane nustebino tuo, kad netgi lenkia pardavėjų aprašomas 9-8 valandas veikimo – paprastai man planšetė laiko apie 12 val., su automatiniu ryškumu.

3 G ar GPS nėra, kas per daug nestebina. Tačiau kaina pakankamai aukšta, ypač jei lygintume su kitais M linijos produktais – šiuo metu M6 modelio kaina yra ~280 Usd, arba ~950 Lt Lietuvoje.

Žiūrint bendrai – tikrai solidus produktas už tikrai solidžia kainą, kur jau biudžetinės planšetės nelabai ir siekia.

 

7 thoughts on “Pipo Max M6 – 9.7 colių naujiena

 • 20 birželio, 2013 at 08:46
  Permalink

  kokiuose tik nepirkęs esu :) parašysiu ateityje ilgesnį bendrą straipsnį apie pirkimą Kinijoje ir parduotuves. O jei šiaip – ko gero rekomenduočiau buyincoins.com – vieninteliai kurie neduoda išankstinio sekimo numerio, o dar ir prieš išsiunčiant nufotografuoja siuntinį, įpakuoja jį irgi labai gerai. Tik pas juos su garantiniu tikriausiai būtų ne kažkas, kaip tikriausiai pas 80% kinų. Dar pastoviai būna akcijos, taigi galima nuo kainų nuimti kelis procentus. Jei akcijų ir nėra, man rodos pirmiems pirkimams duoda 5% nuolaidą, į recommender įrašius -5%tab.

 • 21 birželio, 2013 at 10:59
  Permalink

  Labai laukiu tokio straipsnio!Įdomu ir kokia tikimybė gauti be muitinės paslaugų:-)))
  Pandawill gal taip pirkote?Giria kaip vieną iš pigesnių parduotuvę.

  • 21 birželio, 2013 at 21:33
   Permalink

   Bus straipsnis.. po atostogų :) tikimybė be muitų – sakyčiau ~10%
   Pandawill nėra pigi parduotuvė, išskryrus kartais vykstančias labai neblogas akcijas. Tik geriausia kooperuotis, nes paprastai nuolaidos geros būna nuo 100-200 Usd. ir dar jie mėgėjai pastabdyti su užsakymais, o kartais ir parduoda daiktus kurių neturi.

  • 12 sausio, 2014 at 23:40
   Permalink

   Aliexpress nupirktas Pipo M6 Pro 32Gb 3G GPS 2GBRAM retina Quad-core 10000MAh uz 300$, vhiskaz veikia puikiai!!
   SSuper Planset

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.