Nauja programinė įranga Ainol Hero ir Crystal planšetėms.

VW9cJDrNors ir abi šios planšetės jau turi CyanogenMod 10  versiją (neoficialus Android 4.1.2 Jelly Bean), apie kurią ir jos instaliavimą daugiau rasti galėjote čia – tačiau gal būt ne visi liko patenkinti ar nenorėjo susidėti CM10 – dabar yra dar viena alternatyva.

Programuotojo Fuser-invent sukurti rom’ai Crystal Clear/Anti-Hero yra gerai sutvarkyta ir nupoliruota standartinės įrangos versija be jokių taip vadinamų bloatware (nereikalingų aplikacijų) – jei dėl kažkokių priežasčių nenorite apsikrauti CM10 instaliacija arba jums kažkas visą laiką kliuvo  – puiki proga išbandyti šią programinę įranga. Esminiu privalumu įvardinama kad CC/AH paremtas stabiliausia ir oficialia Ainol firmware versija, su integruotais CM10 priedais.

Crystal planšetei skirtą rom’ą rasite čia

Hero planšetei skirtą čia

Į ką svarbu atkreipti dėmesį: jei ruošiatės atnaujinti savo Crystal planšetę, nepamirškite sekti instrukcijų ir nieko nepraleiskite – svarbiausia nustatyti kurią Crystal versiją turite, mat šiuo metu jų yra jau trys ir kiekvienai jų reikalingi skirtingi suderinamumo failai.

2 thoughts on “Nauja programinė įranga Ainol Hero ir Crystal planšetėms.

 • 18 liepos, 2013 at 21:07
  Permalink

  Ačiū labai už šį puslapį, net nesitikėdamas kad Lietuviškai gali būti kažkas panašaus knisausi tik po ENG/RU apžvalgas.
  Pagal savo norus (IPS 10″, <180$, didelė baterija, naudojamas internetui ir filmam, 3D žaidimais dar neužsikrėčiau) linkstu link Ainol Hero 1.
  Kolkas skaičiau/žiūrėjau tik apie gamyklines versijas, nebuvau girdėjęs apie CM modifikacijas. Bet perskaičius Jūsų straipsnius vis dar neaišku ar Hero su paskutiniais firmwarais jau naudotinas ar vistik dar striginėjantis ir pakibinėjantis ? Gal yra alternatyvų iki Pipo M9 (nebeįpirksiu) ?

 • 19 liepos, 2013 at 07:28
  Permalink

  Dėkui už gerus žodžius :)

  Su Ainol man dar neteko naudoti standartinės gamyklinės FW kuri būtų be priekaištų. O šitas tekstas rašytas vasarį, tai jau naujų rom’ų yra ne vienas ir ne du – tikriausiai geriausias informacijos šaltinis (netgi tiesiai iš programuotojų) būtų čia – http://www.slatedroid.com/forum/475-firmware-development/

  Jau CM10.1 ir Anti Hero buvo neblogi, tai manau dabar problemų jau neturėtų būti. Aš asmeniškai pabandyčiau Paranoid Android 3.. Ir gal Cranked Hero.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.