Pirmas Ainol 10” planšetinis kompiuteris Hero – jau netrukus

Naujasis Ainol Hero
Visai nesenai parodoje Ainol pristatė kelis naujausius savo planšetinių kompiuterių modelius iš kurių du jau netrukus pasirodys. Tai – Ainol Legend ir Ainol Hero. Nepaisant Kinijos gamintojų tendencijų orientuotis į quad core (keturių branduolių procesorių)  rinką, Hero vis dar turi dual core procesorių (Legend – netgi single core) Ir tikriausiai pasirodė dėl to, kad juose mažiausiai pasikeitimų, lyginant su dabar esančias modeliais.

Apie Legend šiek tiek vėliau, o dabar palyginkime kuo, Hero skiriasi nuo ankstesnių.

Pirmiausia – be, abejo 10.1” ekranu. Iki šiol visi Ainol modeliai turėjo tik 7” ekraną.  Iš esmės, visos kitos specifikacijos yra lygiai tokios pačios kaip ir nesenai pasirodžiusio Ainol Flame. Dar vienas skirtumas – šiame kompiuteryje jau bus instaliuota Android Jelly Bean, kuo Flame kompiuteris pasigirti dar negali. Tas pats grafinis dual core procesorius MALI 400, tas pats pagrindinis procesorius AMLogic AML8726-M6 1.5GHz , 1 GB ram atminties ir 16 GB vidinės atminties. Kaip ir Flame, šis kompiuteris turi integruotą Bluetooth, IPS ekraną su 1200×800 rezoliucija ir kalbama, kad turės metalinį korpusą.

Ekranas vis dar 5 taškų jautrus lietimui, rašoma, kad baterija bus 8000 MaH, kas būtų kaip ir neblogai, tačiau žinant kiniečių tradicijas pervertinant baterijas, tikėtina, kad reali galia gali būti iki  ⅓ mažesnė.

Tiesa, dar galėsite naudotis 0,3 priekine ir 2,0 Mpx galine kameromis.

Šiuo metu kompiuterio išbandyti dar nėra galimybės, tačiau priimami išankstiniai užsakymai. Deja, dėl tos pačios priežasties kaip ir visoms kitoms kiniškom planšetėms, bent jau kol kas pirkimas nerekomenduojamas, kol vartotojai neparašys bent jau pradinės patobulintos programinės įrangos, kuri leistų planšete naudotis pagal pilnas jos galimybes. Išankstinių užsakymų kaina Kinijoje šiuo metu yra ~220$.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.