„Elephone U“ – ambicinga naujiena iš Kinijos

„Elephone“ kaip gamintoją žino ne tiek ir daug lietuvių. Galbūt kiek keistas pavadinimo pasirinkimas tarp „telephone“ ir „elephant“, bet šis gamintojas nėra vakar dienos projektas, o įkurtas buvo kaip tik kiniškų telefonų aukso amžiaus pradžioje – 2006 m. Visais laikais, atrodo kad įmonės kryptis buvo tradiciniai, biudžetiniai kiniški produktai, tačiau panašu, kad šiuo metu nemaža Kinijos biudžetinių įrenginių gamintojų bando pataikyti į aukštesnės klasės segmentą, bent jau su kaina.

Taigi, „Elephone U“ šiuo metu kainuoja 350 USD su pristatymu iš gearbest. Pasinaudoję nuolaidos kodu „GBMBP“ jam gausite papildomų nuolaidų (-15 USD nuo kainos) ir dovanų. Kaina tikrai netikėta, lyginant su ankstesniais „Elephone“ produktais, pažiūrėkime, kuo telefonas išskirtinis:

 

• visu pirma, į akis krenta jau lygtai kažkur matytas stilius. Pasirinktas „Samsung Edge“ stilius. Iš tiesų, einant jau pramintu keliu, su vartotojų skoniu sunku suklysti. Išradingumas ir naujos stiliaus paieškos būtų didesnis pliusas, na, bet kaip minėjau, su stiliumi suklysti sunkoka, kai įkvėpimui imi vieną populiariausių modelių pasaulyje :)

• AMOLED ekranas – vis dar ne toks dažnas reiškinys, už šią savybę negaila ir primokėti.

• stebina, kad šiame kainos lygyje vis dar naudojamas „Mediatek“ MTK6763T Octa Core 2.0GHz procesorius, kitaip vadinamas HELIO P23. Vienas naujesnių „Mediatek“ gaminių, dar labiau optimizuojantis energijos suvartojimą, nors ir ne pats stipriausiais iš paskutinės gaminių laidos.

• 6GB RAM + 128GB ROM

• Dvigubas galinis fotoaparatas.

• Artimiausiu metu gamintojas žada atnaujinti į „Android 8“.

• „face unlock“ technologija, atpažįstanti savininką per 0,3 s.

• 3620 mAh akumuliatorius

 

Jei viską sudėjus – tai telefonas „Samsung“ gerbėjui, kuris nenori parduoti inksto už panašiai atrodantį, „ant popieriaus“ lėtesnį telefoną. Šiuo metu vyksta vadinamasis „presale“, taigi jei tai jus sudomino – užmeskite akį :)

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.