Pipo Work w1 – žingsnis kita linkme

Pipo praėjusiais metais gerokai iškilo virš savo konkurentų  – naujų modelių skaičiumi gal visų ir neaplenkė, bet gaminiai bent jau buvo kokybiški kiniški produktai, lyginant su kitais gamintojais. Ne veltui mydroid.lt geriausiomis 2013 metais alternatyviomis planšetėmis išrinko būtent Pipo kompiuterius.

Pipo work w1 planšetinis kompiuterisPanašu, kad praėjusių metų sėkmė padrąsino kompaniją ieškoti naujų nišų ir nesenai buvo pranešta apie naują ir kiek neįprastą dešimties colių planšetinį kompiuterį Work W1 kuris, gana netikėtai, jus pasiektų su Windows 8 sistema. Ne, tai nėra tas Pipo mėgstamas, atseit, windows 8 launcher’is android sistemoje, o tikri Windows 8! Kitas dalykas, kuris perimtas iš kitų gamintojų – prie planšetės pridedama prijungiama klaviatūra ir ir visas komplektas kartu atrodo gan rimtai.

Nutolta ir nuo įprastų vidurių – planšetės viduje suksis Intel Intel Baytrail T Z3740D keturių branduolių procesorius, kuris, žadama, veiks maksimaliu 1.8 Ghz greičiu. Kartu su 2 Gb  ram tai turėtų atrodyti visai neblogai, ypač įvertinus, kad viduje stovi EMMC 64 GB atmintis, kuri nestabdys taip kaip nešiojamųjų kompiuterių kietieji diskai. Tačiau kaina gan aukšta – šiuo metu Pipo už jį norėtų ~400 Usd, kas Lietuvoje virstų maždaug 1264 Lt. Klausimas, ar pasiteisins tokia kainų politika, kai panašus Dell Venue 8 colių planšetinis kompiuteris kainuoja beveik šimtu doleriu pigiau.

Pipo_Work_W1_klaviatura

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.