Proga įsigyti „Xiaomi Pocophone F1“ ir „Mi 8 lite“ pigiau!

Kur buvę kur nebuvę, prabėgo penki metai ir Gearbest 5 metų progos gimtadienio metu turite galimybę atsinaujinti savo išmanųjį arsenalą. Plačiau visas nuolaidas, kategorijas ir šventinius pasiūlymus rasite štai čia, o mes apžvelkime du įdomesnius egzempliorius, kuriuos man pačiam keista, kad praleidau.

Neseniai man paskambino kolega, kuris norėjo pasikeisti savo Vernee telefoną, mat pastarasis jau buvo tiek visko prisižiūrėjęs, kad ekranas laikėsi ant vyrių, o krovimui reikdavo susukti laidus golden ratio principu ir atitaikyti į išklibusius vidurius. Aš tikrai vis dar nesakau, kad
Vernee telefonai yra prasti, tačiau kelių metų ekstremalių sąlygų visgi neišlaikė.

Mano trumpas pasiūlymas rinktis kažką iš Xiaomi linijos – bet žmogus kaip ir daugelis, per daug nesigilino ir aš pagalvojau apie populiariausius variantus kurie iš esmės atitinta visų kainų lygius. Premium klasė – Xiaomi Mi8 (nes Mi9 išleistas tik šį mėnesį, palaukime kol normalizuosis kainos ir softas), premium kiek žemiau – Xiaomi Pocophone F1 (apie šitą pakalbėsime žemiau) ir biudžetinis sprendimas – Xiaomi Redmi Note 4-5-6-7. Visi Note serijos gaminiai buvo panašiai pavykę, be didelių trūkumų, iš kurių didžiausias gal buvo kad jie minimaliai skyrėsi vienas nuo kito.

Pocofone F1 – vertas dėmesio ragelis. Jo receptas paprastas – imame Mi 8, numetam kelis brangesnius komponentus, priklijuojam etiketę „Europos rinkai” ir vajolė. Yra kas lygina jį su OnePlus (flagmano parametrai už pusę kainos) ir.. ir jie teisūs 100%, tik briedis kiek kitoje rankoje – OnePlus buvo galingos kinų kompanijos Oppo (taip pat gaminačios premium klasės telefonus) „šalutinis projektas”, kur sukišo investicijas, padarė atskirą „savarankišką” prekinį ženklą. Pocofone yra tas pats. Tai Xiaomi užsuktas ir katapultuotas „savarankiškas” projektas. Tiesa, kol kas tai pirmasis ir vienintelis modelis, tačiau, panašu kad puikiai pavykęs.

Pavartykime pagrindines specifikacijas:

• ekranas 6.18″ IPS, 2K raiška
• Qualcomm Snapdragon 845 (telefono pasirodymo laiku tai buvo galingiausias Snapdragon procesorius)
• nuo 6 GB RAM + 64 ROM atmintis
• skysto aušinimo technologija
• 4 mAh akumuliatorius
notch dizainas
• MIUI OS kurį atnaujina Xiaomi
• USB – C tipo lizdas

Ir būtent visų parametrų suma padaro šį gaminį patraukliu – greitas telefonas, kuriame atsisakyta perteklinės MI 8 prabangos, bet aukščiausia kokybė iš Xiaomi. Tai einant prie pabaigos – šiuo metu kaina tesiekia vos 255 EUR (likę apie 180 vienetų), ir tai ko gero vienas geriausių ragelių kuriuos galite nusipirkti už tokią kainą

Dar trumpam užmeskim į neblogą deal’ą su Xiaomi MI 8 lite, kurio svarbesni parametrai:
• 6.26 ekranas, 2K raiška
• Qualcomm Snapdragon 660 procesorius
• 6GB RAM + 128GB ROM
• MIUI iš Xiaomi

Pirmas dalykas kuo šis telefonas patrauklus – daug RAM atminties, didelis ekranas irgi daro savo. Procesorius nėra super ultra mega turbo, tačiau SD 660 šiuo metu jau puikiai patikrintas ir ištikimas draugas. Na, ir kaina visai nebloga ribotas kiekis šiuo metu už maždaug 210 Eur.

Daugiau pasiūlymų, kaip ir minėjau anksčiau rasite Gearbest puslapyje, o dar daugiau staigmenų jūsų laukia 03 21 d. – per pačią gimtadienio šventę.


Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.