„UMi Zero“ trumpa foto apžvalga

„UMi“ – tarptautiniuose telefonų entuziastų forumuose pakankamai gerai žinomas kinų prekinis ženklas, kuris Lietuvoje dar nėra populiarus. Tiesa sakant apie patį „UMi“, kaip apie gamintoją, rasti kažką daugiau pakankamai sunku, tikriausiai todėl, kad pagrindinė rinka yra Kinija. O kodėl jie naudoja 2/3 „Xiaomi MI“ logotipo, jei nėra su šia įmone susiję, man lieka paslaptis, nors… Juk vėlgi, kalbame apie Kiniją, tai visko kopijos yra normalu.

umi-zero-pakuote umi-zero-pakuote-2

Mažesni gamintojai Azijoje yra lankstesni ir jie leidžia sau daugiau eksperimentuoti – taip ir čia – nors vidus niekuo per daug neišskirtinis ir papuolantis stipraus vidutinioko rėmus (visgi MTK6592T – aštuonių branduolių ir iki 2 GHz dažniu dirbantis procesorius), tačiau daug dėmesio skirta išorei – Pvz, pakuotė, iš kurios ne vienam telefonų gamintojų yra ko pasimokyti bei išskirtinis „Z“ formos metalinis dėkliukas, puikiai derantis prie telefono. Ar jau minėjau, kad tai – vienas ploniausių (6.4 mm, dar plonesnis nei „Iphone 6“ ar „Samsung Alpha“) telefonų šiuo metu esančių rinkoje ir ploniausias dviejų SIM kortelių telefonas apskritai? Taigi, atrodo tikrai gražiai.

umi-zero-geekbench-3-multi umi-zero-single umi-zero-screen umi-zero-specs umi-zero-antutu-bechmark umi-zero-antutu

 

Dar pridėkime į krūvą spalvingą 5 colių AMOLED ekraną, 2 GB  RAM, 2780mAh akumuliatorių su greito pakrovimo galimybe ir žvėrišką 3 amperų įkrovikli… Skamba neblogai.

Aišku, viskas tobula nebūna, telefonas vis dar su 4 „Android“ versija ir klausimas, kaip ilgai gamintojui užteks kantrybės leisti atnaujinimus. „Mediatek“ platforma naudoja „MALI-450“ vaizdo procesorių, kuris, nros dr ir nepasenęs, tačiau naujos kartos žaidimuose gali pradėti ožiuotis. 4G nėra. Galinis fotoaparatas, nors ir su „Sony“ vaizdo jutikliu bei 13 MPX tikriausiai per daug nenustebins. Telefono kaina šiuo metu – apie 200 USD Kinijoje, Lietuvoje pavirsta ~230 Eur.

Dėkui mydroid.lt  skaitytojui Viktorui už nuotraukas ir testus!

umi-zero-gps umi-zero-microbench umi-zero-modern-combat-5

 

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.