Naujienos iš „Xiaomi“ – Mi 9 ir Redmi Note 7


Nesumeluosiu, labiausiai laukiami du „Xiaomi“ telefonai būna iš MI linijos (pagrindinė aukštesnės klasės linija) ir „Redmi Note“ – midrange serijos rageliai. Ir dabar kaip tik turime progą pakalbėti abu naujus šių linijų modelius, visiškai neseniai pasirodžiusį MI 9 ir Redmi Note 7.

Gal pradėkime nuo paprastesnių reikalų su septintuoji „Redmi Note“ modeliu. Iki „Redmi Note 3“, pagrindinė vežanti „Xiaomi“ biudžeto linija buvo „Redmi“ telefonai, o prierašas „Note“ reiškė aukštesnę klasę. Bet gal taip sutapo kad pakilo perkamoji žmonių galia, konkurencija rinkoje ir trečiasis „note“ modelis (ypač international version) internete sprogte susprogo (ok, pardavimais, ne tiesiogine prasme), ir manau buvo viena iš priežasčių paskatinusi Xiaomi visgi greičiau kelti kojas į vakarų rinkas. Sekantys note modeliai buvo pakankamai populiarūs, tačiau tokios sėkmės pakartoti nepavyko, ypač todėl , kad skirtumai tarp 4-5-6 modelių buvo labai minimalūs. Tiek minimalūs, kad net procesorius 4 ir 5 modeliui buvo identiškas – „Snapdragon 625“ ir iš esmės vienintelis skirtumas buvo kiek didesnis 5.99 colio ekranas.


• Qualcomm Snapdragon 660
• 6.39 colio ekranas, tačiau aukštesnė raiška nei prieš tai buvę modeliai – 1080 x 2340
• Exmor-RS CMOS fotoaparato 48MP jutiklis – tikėkimės pagaliau pajudės fotografavimo kokybė, kuri iki šiol buvo prasčiausias „Redmi note“ serijos telefonų atributas
• TYPE C usb jungtis ir normalus ausinių lizdas

Šeštas modelis buvo kiek pažangesnis su „Snapdragon 636“ procesoriumi, dar didesniu 6.26 ekranu ir kiek galingesne priekine kamera.

Septintas modelis jau įdomesnis, nes pagaliau pastebimas kiek didesnis žingsnis nuo senųjų parametrų:

Ir jei kaip tik ieškote kasdieninio telefono „Redmi note 7“ gali tapti tikrai neblogu variantu, ypač, kai modelis su daugiau atminties (4GB RAM + 64GB ROM) kainuoja apie 214 Eur.

Na o štai MI 9 jau visai kitas reikalas. Standartiškai iki šiol buvęs vienas rimčiausių „Xiaomi“ flagmanų paprastai prikemšamas naujausių procesorių, daugiausiai atminties kad galėtų varžytis su kitais lyderiais. Tiesa, dabar, kai jau yra super telefonai, toks flagmanas atrodo nebe taip įspūdingai kaip senesnės versijos, tačiau vienas geriausių dalykų yra tai, kad „Xiaomi“ palaiko savo populiaresniu modelius net ir praėjus 5 metams nuo jų išleidimo, kas kiniečiams yra visiškai nebūdinga ir pigienų gamintojai (Cubot, Umidigi ir pan) paprastai nebepalaiko modelio po antro atnaujinimo.

Pažvelkime, kuo mus pradžiugins MI 9:

• 6.39 ekranas ir 2340 x 1080 raiška
• Qualcomm Snapdragon 855 Octa Core 2.84GHz naujausias ir galingiausias procesorius
• 6GB RAM 64GB ROM
• Trigubas galinis fotoaparatas su Sony jutikliu ir 48 MP
• belaidis krovimas
• pirštų atspaudų skaitiklis ekrane

Tiesą sakant, šis telefonas turi viską, ko reikia normaliam flagmanui, ir nelabai ką yra ir prikišti – tiek belaidis krovimas, tiek ir visos kitos savybės nenusileidžia konkurentams. Vienintelis dalykas, kurio trūksta Mi 9 modeliui – IP68 sertifikatas.

Kaina ne tokia ir maža, apie 440 Eur, tačiau nepamirškite kad perkate flagmaną, ir 400+ eur kainos gąsdinti kaip ir nebeturėtų, ypač kaip pašonėje matote reklamas apie Samsung 10 už 800 Eur (beje, su tokiu pačiu „Snapdragon“ procesoriumi).

2 thoughts on “Naujienos iš „Xiaomi“ – Mi 9 ir Redmi Note 7

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.