Ikrai su austrėmis – Xiaomi Mi 8 Pro ir Vivo Nex 8

Šiandien nulipkime nuo mūsų mėgstamo biudžetinio arkliuko ir persėskime ant tikrų ristūnų – na, čia jau tie kur arenose avižų ėdę ir tūkstantinių minių matę – kalbu apie perėjimą nuo pigių telefonų iki keliais laiptais aukščiau esančių rimesnių ragelių.

Žinoma, net jei nekreipsite dėmesio į 32 „Redmi Note versiją“, dabar telefonų pakeitimai rudimentiniai. Tokie rudimentiniai, kad net rinkos lyderiai, „Apple“ išleidžia naujausią savo telefono modelį XR kuris yra vienas pigiausių, naudojantis net tą patį SOC (system-on-chip), kaip ir ankstesni telefonai. Jau bene antrus metus rinkoje stagnacija. Vanduo toks užpelkėjęs, kad didžiausia paskutinių metų naujiena buvo „notch” dizainas.

Bet pala – gal jūs nesenai nulipote, nušokote ar nusimušėte nuo savo kokio nors seno gero „Samsung Galaxy 3“, „Meizu Note 2“ ar pan, ir sugalvojote, kad visai neblogai būtų atsinaujinti, bet ne į biudžetinuką, na, bet ir ne į „Samsung Galaxy 10“, nes geriau mašiną žmonai nupirkti už 800 Eur, arba, pridėjus dar porą šimtų, kokį nors gerai padrožtą 600 cc „Triumph“ motociklą, ką aš padariau praeitais metais.

Apžvelkime porą įdomesnių variantų – pradėkime nuo „Xiaomi Mi8 Pro“. Aš, beje, žinau, kad dalį jūsų simpatijų nusinešė „Pocophone“, bet šiaip – jis tik dumb-downintas Mi8. O štai koks tas upscalintas Mi8 pro modelis:

• 6.26 colio ekranas su 2248 x 1080 raiška
• Qualcomm Snapdragon 845 Octa Core 2.8GHz
8GB RAM + 128GB ROM
• pirmasis pasaulyje on-screen pirštų atspaudų skaitytuvas. Užtenka paliesti ekraną ir vajolė.
• galinis pusiau permatomas stiklinis viršelis atrodo tikrai gerai

Tarp kitų dalykų galima paminėti 5 bluetooth bei dviejų SIM palaikymą. Aišku, visa kita, ką ir įpratome matyti čia jau yra kad ir – dual band GPS+BEIDOU. Aš suprantu, kad dauguma jūsų jau nujautrinti visokių ulefonų ir elfantų parametrų už pusę kainos, bet visgi aukštesnės klasės „Xiaomi“ kokybė yra tikrai puiki. Ir, bet kuriuo atveju,„Snapdragon“ procesoriai smarkiai deda per šoną mediatekams (mano „snapdragon whore“ marškinėlius tikriausiai jau reikia skalbti?).

Šiuo metu su nuolaida šį gėrio rinkinį galite įsigyti už 500 USD.


Kitas įdomusis mūsų svečias šiandien bus „Vivo NEX“ telefonas. Jis pasirinktas neatsitiktinai, kaip visai neblogas „Xiaomi“ top-tier konkurentas, ir tiesą sakant, kuo daugiau apie jį skaičiau , tuo daugiau įdomesnis jis darėsi. Jei jau MI8 Pro giriasi pirmu pasaulyje integruotu ekrane atspaudų skaitytuvu, tai šis telefonas nuo kuklumo nemirs, jis tiesiai šviesias pristatomas kaip „ateities telefonas“. Beje, skaitytuvą ekrane jis irgi turi.

Kaip minėjau, jei jau „notch“ dizainas buvo paskutinių metų atradimas, tai „Vivo“ šovė dar toliau, ir priekyje net nėra fotoaparato. Nėra, mat jį dizaineriai gudriai sugalvojo paslėpti telefono viduriuose, ir dabar kamera išlenda iš viršaus. Aš nejuokauju, jis rimtai naudoja tokią technologiją. Selfių laikais jūs turbūt gerokai dažniau naudojate priekinę kamerą nei aš (tai yra, jūs begalybę kartų naudojate daugiau, nes aš jos iš viso nenaudoju), tai klausimas kiek tai bus patogu, jei labai smarkiai mėgstate pliaukšintis, bet man tai būtų puikus sprendimas, nes taip – dar daugiau ekrano – svarbiausios telefono dalies.

Apžvelkime kitas detales kurios daro šį telefoną įdomiu:

• 6.59 colio, 2316 x 1080 raiškos ekranas, SUPER AMOLED
• Qualcomm Snapdragon 845 Octa Core 2.8GHz
• 8GB RAM 128GB ROM
• pirštų atspaudų skaitytuvas ekrane
• SONY IMX363 – puikus fotoaparatas

Smagu, kad daug dėmesio šiame telefone skirta ir techninėms detalėms, kas daro jį vienu išskirtiniausių šiais kopijų laikais.
Šis ristūnas jūsų arklidėje apsigyvens už dar rimtesnę 560 USD sumą, beje, tai laikina kaina su nuolaida.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.