„Lenovo Tab P8“ – nebrangi 8 colių planšetė

Apie planšetes šnekėjome jau senokai ir labiausiai dėl to, kad jų nors visuomet buvo tiek daug, jog buvo paprasčiau nurodyti kurias nepirkti nei pirkti, o dabar tos blogosios kaip koks nereikalingas rudimentinis organas pamažu atrofavosi nyko nyko ir šiandien iš jo jau ne kas ir belikę. Žinoma, kol neužsiraunate ant senienų, kurių likučius pardavėjai vis bando iškišti į akcijas.

Tai yra – tikrai prastos naujos planšetės gaminamos jau rečiau ir didžiąja dalimi reikėtų dėkoti „Android“ programuotojams, kurie optimizavo sistemas taip, kad net labiausiai kreivarankiai kinai, gavę užsakymą iš kokios nors šaunios Lietuvos įmonės, pvz „Kempiniuko Visata“ nesugeba tos planšetės taip sudirbti, kad ji veiktų labai prastai. Net pačios pigiausios dalys dabar duodą rimtą, taip vadinamą “bang for your buck” efektą.

 

Šiandien akis užkliuvo už „Lenovo Tab P8“ planšetės, kurią galima įsigyti už visai neblogą kainą – štai čia šiuo metu už ją prašoma 155 USD. Pažiūrėkime, ką gauname už tokią kainą:

  • Aštuonių branduolių „Qualcomm Snapdragon 625  2.0GHz“ procesorius. Ne pats naujausias, bet stabilus, našus ir energiją tausojantis.
  • 8 coliai, 10 lietimo taškų – mano manymu 8 coliai yra idealus dydis. 7” kiek per mažas – 10 nepatogus nešiojimuisi.
  • 3 GB RAM
  • SD kortelės lizdas leidžia išplėsti dar 64 GB vidinę atmintį.
  • Storis – 0.88 mm
  • FHD ekranas (1920 x 1200)

Taigi, parametrai nėra rekordiniai, bet viską sudėjus išeina tikrai neblogas pirkinys.

Įdomumo dėlei pažiūrėjau, ką Lietuvos parduotuvėse galėtum įsigyti už tokią kainą (apie 126 eur). Buvau visgi nustebęs, kad iš Lietuvos parduotuvių vis dar neišnyko TFT ekranai! Gal ne viskas taip gerai kaip galvojau? Pasirodo, visiška iškasena pvz „Samsung Galaxy Tab E T560N 9.6“ vis dar kainuoja 150 Eur. Kodėl jį kažkas gali norėti pirkti, lieka skėsčioti rankomis. Taip pat už šią kainą pilna noname produkcijos. Kitas planšetinis kompiuteris arčiausiai šios kainos buvo „Acer Iconia One 8“. Su 1 GB RAM, 1.3 GHz „Mediatek“ procesoriumi. 1280 x 800 raiška.

Taigi, jei jau žadate įsigyti planšetę, bent jau atidžiai palyginkite kainas, ir parametrus kad negautumėte tokio trūnėsio.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.