Naujausia android versija 4.5 – ko tikėtis?

Kiekvieną kartą pasirodžius naujai android versijai visi daugiau ar mažiau sukrunta. Ir kiekvieną kartą nauja versija atsineša vis kažką gerai paslėpto nuo išankstinio paviešinimo, ko niekas nesitikėjo, bet to ko visi laukė kartais ir nebūna –  artėjant birželio 25 d. Google pristatymui internete sklando vis daugiau gandų apie tai kas bus naujoje  versijoje, kuri, beveik galime būti tikri, kad prasidės raide “L”,esančia po dabartinės “K”. Jei kokie nors šokolado gamintojai vėl nesumokės už reklamą, kaip nutiko su “Kitkat”, vietoje laukto “Key Lime Pie”. Tikėtina, kad pavadinimas gali būti tiesiog “Lollipop”.

 android 4.5 Kol kas daug itin svarbiu žinių nėra, galbūt visus labiausiai domina ar bus naujajame android HTML5 su multiwindows sistema, pagaliau leidžianti atrašyti į žinutę tiesiog dabar naudojamoje programoje, jos neuždarant. Sklando gandai ir apie Chromecast – bendrą Chrome naršyklės integravimą į visą sistemą. Žinoma, kaip visada galima tikėtis ir galybės smulkių pataisymų, dar labiau optimizuojančių sistemos darbą.

Klausimas, kiek gamintojų atnaujins savo įrenginius į naująja versiją, jeigu šiuo metu populiariausias lieka vis dar android 4.1. Beje, manau nustebsite pamatę oficialią Google statistiką – 2014 01 mėn. 22.6% visų android įrenginių tebeturėjo seną versiją išleistą dar prieš android 4! Jelly Bean sistema, prasidėjusi nuo 4.1 iki 4.3 užima didžiausią dalį, kurioje pirmauja 4.1, toliau eina 4.2 ir pačioje pabaigoje 4.3. Android kitkat pasirodžiusi dar rugsėjo mėn, sukosi tik 1,4 procento įrenginių. Dabar atnaujinti duomenys rodo, kad kitkat vartotojų skaičius pakilo iki 10%, tačiau tai vėlgi nėra daug. Tikėtina, kad didžioji dalis atnaujins nuo 4.4  tačiau skaičius vėlgi bus mažas.

 androiddistributionjanaam

Įdomu, kaip pasikeis statistika su naująja versija, ar gamintojai tiesiog pamirš 4.4 ir eis tiesiai prie 4.5? Ar galbūt mūsų laukia Android 5?

4 komentarai straipsnyje “Naujausia android versija 4.5 – ko tikėtis?

 • balandžio 30, 2014 at 20:58
  Permalink

  Nusipirkau plansete asus fonepad k004 ir niekaip nepasijungiu interneto su pildyk sim.Apkarpiau, idejau, bet nepavyksta pasijunti interneto. Ieskant tinklu randa tele2, bet neveiksnus. nezinau, ka ne taip darau. Gal kokiu minciu? :)

  Reply
  • gegužės 7, 2014 at 14:26
   Permalink

   Nueik i bite kiek zinau turetu duoti micro sim kortele

   Reply
   • gegužės 7, 2014 at 14:27
    Permalink

    Edit,atsiprasau pataisysiu. pas savo operatoriu

  • Mydroid.lt
   gegužės 8, 2014 at 07:42
   Permalink

   Taip, reikia ištrinti port ir berods proxy? Tele 2 dažnai neteisingus nustatymus pasigauna.

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.