Išmanusis Mi TV box grotuvas iš „Xiaomi“

Ar jūsų namuose išmanusis televizorius? Taip? Ar tikrai patogu naudotis gamintojų dažnai kreivai sumakaluotais UI ir televizoriaus pulteliui skirta navigacija?  Nesinaudojate išmaniuoju televizoriumi, bet laikote prijungę kompiuterį? Irgi nepatogu.

Aš jau senokai minėjau, kad „android tv“ grotuvai atras savo nišą ir vietą po saule, ir taps gerokai dažniau sutinkami kiekvieno namuose ir netgi gali tapti tokie pat dažni, kaip ir mobilieji telefonai – tai dabar galiu pasakyti kad buvau visiškai neteisus, „android TV“ taip ir išliko nišinė prekė, o vietos po saule nerado jau vien dėl to, kad dažniausiai būna dedami po televizoriais.

Nepaisant to, aš pats naudojuosi šiais įrenginiais praktiškai nuo to momento kai jais jau buvo galima naudotis pakenčiamai – t.y. Jie jau nebestrigdami sugebėdavo parodyti ir filmą, ir youtube. O kur dar XBMC su savo visais priedais, bei legaliais ir nelabai pluginais.

 

„Xiaomi“ yra išleidę ne vieną tokio tipo įrenginį bet šį kartą trumpai pašnekėsime konkrečiai apie MI TV BOX, kuo jis įdomus:

  • 4K palaikymas – tiems laimingiesiems kurie jau turi ką žiūrėti ir per kur žiūrėti.
  • Android TV 6.0 programinė įranga
  • Keturių branduolių, 2 GHz dažniu dirbantis procesorius
  • HDR 4K H.265 atkūrimas
  • Palaiko Dolby ir DTS standartus
  • Palaiko 5 GHz wifi tinklą

Grotuvas palaiko ir USB įrenginius, taigi galite jungti pelę ar kietąjį diską, o jei turite USB šakotuvą pagal poreikius galėsite prijungti ir visą krūvą įrenginių.

Tarptautinės grotuvos versijos (ne Kinijos rinkai) kaina šiuo metu – apie 70 USD, standartinė kaina geresnės kokybės kiniškiems priedėliams. Turint galvoje, kad tai „Xiaomi“ produkcija, rezultatas turėtų būti visai neblogas. Užsisakyti galite iš gearbest.com kiekis ribotas, kaina gali kažkiek svyruoti.

Dar reiktų nepamiršti, kad „Xiaomi“ turi labai plačią produktų liniją ir vienas toks galbūt buitinis daiktas praversiantis tikriausiai kiekvienam – kad ir to pačio kino žiūrėjimui, arba tiems kas turi vaikų – „Xiaomi“ naktinė lempelė. Su judesių jutikliu, dviem ryškumo režimais baterijomis maitinamas įtaisas gal veikti 6-12 mėn. Ir nereikėtų pamiršti tradicinio, balto „Xiaomi“ dizaino. Kaina šiuo metu – 10 USD su pristatymu perkant per gearbest.com su nuolaidos kuponu “MIIRSQ” (įvesti atsiskaitymo metu)

Gerų filmų!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.