„Humble Bundle“ – kiekvienam žaidėjui

Jei dažnai žaidžiate ir žaidžiate ne vien A+++ kategorijos ir biudžetų blockbasterius, taip  savo „android“ (ir ne tik) telefone ar kitame įrenginyje – tikėtina, kad esate girdėję apie „Humble Bundle“. Ne? Trumpai pristatysiu – tai labdaringas ir visoks kitoks labai gražiai aprašytas socialinis projektas, kurio esmė – jūs perkate žaidimus už tiek, kiek norite. Juk perkate žaidimus, perkate, piratų aukso amžius jau baigėsi.

Kodėl jums tai turėtų būti įdomu – o gi todėl, kad vadinamieji krepšeliai (bundles), paleidžiami kartą ar du per mėnesį paprastai savo sudėtyje turi ir ne vieną tikrai įdomų ir vertą dėmesio žaidimą, už kurį paprastai „Google Play“ parduotuvėje paklotumėte tą pačią sumą, kurią čia mokate už dar devynis papildomus. Paprastas pavyzdys – „Lone Wolf“ žaidimas (ir dar 7), kurį dabartinės akcijos metu galite įsigyti už 3,86 dolerius, „Google“ parduotuvėje šiuo metu kainuoja nei daug nei mažai, o greičiau jau labai daug – visus 12 Eur!

humble-bundle

 

Taigi viskas vyksta taip – einate į humblebundle.com, pasirenkate jus dominančią žaidimų/knygų programų krūvą, tinkamą platformą –  ir pirmyn! Žaidimai perkami gali būti dviem lygiais – vadinamas pay what you want – sumokėję nors ir vieną dolerį (šiuo metu tai mažiausia suma, ne taip seniai buvo 1 centas, už kurį manau „Humble Bundle“  sumokėdavo maždaug 0,29 JAV centų mokesčių), jūs vis tiek gausite tris ar daugiau nemokamus bazinius žaidimus. Sumokėję tiek pat, arba daugiau nei vidurkis jūs gausite visus žaidimus, kurie tuo metu yra „krepšelyje“. Dar daugiau, jūs pats galite procentais paskirstyti kam ir kiek jūsų pinigėlių nutekės. Ar juos gaus hipsteriški amžinai išbadėję INDIE developer’iai, ar „Humble“ komanda, o gal tie kam iš tikrųjų to reikia – ligų paramos fondai bei pagalbos vaikams organizacijos. Žinoma, greičiausiai kaip ir 99% kitų vartotojų jūs esate čia tiesiog todėl, kad „Humble Bundle“ – puiki priemonė įsigyti originalių žaidimų už maždaug 10% jų pradinės kainos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.