„Jiayu S3“ trumpa apžvalga

„Jiayu“ telefonai, net ir turėdami europiečiui neištariamą pavadinimą, vis tiek jį domina. Juos ypač pamėgo rusai ir ispanai. Jei rusai turi nemažus ir labai detalius forumus skirtus kiniečių elektronikai, tai ispanai turi net ir pusiau oficialią „Jiayu“ atstovybę, kuri dar  sugeba ir atskirai nuo kiniečių leisti sisteminius telefonų atnaujinimus. Rezultatas – konkurencinga kaina, platus vartotojų ratas, geras programinis palaikymas. Jei pastebėjote, apie kokybe aš kol kas dar nieko nesakiau :)

s3 jiayu

 

O naujas „S“ modelis buvo ilgokai lauktas, mat kita „Jiayu“ telefonų serija „G“ (G3/4/5) keitėsi nesmarkiai, taip kad iš „S“ serijos buvo tikėtasi gerokai daugiau – apie MTK6952 platformą aš jau rašiau, kodėl ji buvo perspektyvi ir įdomi, ją gizchina.com lygino su „Snapdragon 615“.  Įspūdžiais apie „Jiayu S2“ telefoną pasidalino ir vienas iš skaitytojų. Liko užmesti akį į „Jiayu“ flagmaną – 5.5″ dydžio „S3“ modelį.

Jiayu-S3

 

Kadangi laikas buvo trumpas ir pačio telefono kokybiškai nufotografuoti nespėjau, nuotraukomis su mumis pasidalins „google“, tačiau išmėginti testu ir bendrą telefono veikimą buvo laiko. Rezultatai – tarp nuviliančių ir vidutiniškų, pakankamai dviprasmiški. MTK procesorius per visus testus eina kaip žvėris. Tačiau pasirodo, kad „MALI T-760“ grafinis procesorius nėra toks jau stebuklingas kad apie jį būtų galima rašyti vien panegiriką ir jis tampa stabdžiu visai sistemai. Tai – tiesiog eilinis per daug neišsiskiriantis „Mediatek“ produktas, toje srityje kur jie ir yra stipriausi – vidutinis kainų segmentas.

jiayu s3 2gb

 

Aišku, kai palyginame telefono kainą, tampa akivaizdu kad kitaip ir būti negali. „Jiayu S3“ 2 GB ram modelis Kinijoje kainuoja apie 200 USD, kai kiti panašūs konkurentų pasiūlymai prasideda nuo 250. Naudojant telefoną labiausiai kliuvo biudžetiniai sprendimai – tokie kaip neišvaizdus  pilko  plastiko korpusas ir pati forma – na, netgi konkurentai už 100$ kartais linkę labiau pasistengti.. Ir blausus ekranas, ypač po AMOLED saldainių. O kai ekranas tokio dydžio, kokybės visgi norisi..

Atrodytų, jis turi viską ir daugiau ko reikia baziniam android telefonui – dvi SIM kortelės, LTE dažniai, aukšta vaizdo raiška, procesorius visgi palaiko 64 bitus, todėl jei gamintojas nepatingės, tikėtina, kad „Android L“ versija čia veiks netgi geriau nei ankstesnioji.

Dar telefonas turi ir neabejotinų pliusų – tai SD kortelės lizdas, greita vidinė atmintis (bet čia nepataupyta) ir išimama baterija, tačiau.. Po trumpo naudojimo supratau kad bent jaus asmeniškai man, šitas telefonas prie rankų visiškai „nelimpa“ – o kitiems – priklausomai ko jūs iš savo ragelio norėsite.  „S3“ modelis – absoliučiai blankus ir niekuo neišsiskiriantis savo išvaizda, nepasižymintis itin įspūdingomis charakteristikomis, bet už neblogą kainą. Objektyviai įvertinti per trumpą laiką sunkoka, bet pirmi įspūdžiai – 6/10.

[Atnaujinta 06 04] Šiandien dar pagalvojau daugiau – visgi, jeigu jau nutaikote ragelį užgriebti pakankamai pigiai (iki 230 e), tokiu atveju vertinu 8/10. Visgi biudžetas yra svarbu.

gfx-bech-mahatan-jiayu-s3 jiayu-s3-score-antutu jiayu-s3-gfxbench-t-rex jiayu-s3-gfxbech-fps jiayu-s3-gfxbech-1 jiayu-s3-geekbech-single jiayu-s3-antutu-benchmark jiayu-s3-geekbech-multi jiayu-s3-antutu jiayu-s3-androbench

 

 

One thought on “„Jiayu S3“ trumpa apžvalga

  • 29 birželio, 2015 at 20:51
    Permalink

    Turiu si smarta jau apie menesi, bet su 3 Gb RAM ir nezinau ar uz tokia kaina ir kokybe kas patenkintu mane labiau ;)

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.