„Samsung Galaxy Note Edge“ – jau Lietuvoje

„Samsung Electronics“ paskelbė, kad išmanųjį telefoną „Galaxy Note Edge“ bus galima įsigyti ir Lietuvoje. Pirmasis „Samsung“ istorijoje išmanusis telefonas su šone užlenktu ekranu prekybos vietas pasieks jau šią savaitę. Mūsų šalies vartotojams bus pasiūlytas ribotas šių telefonų kiekis.

galaxy note edge telefonas

„Nepaprastai džiaugiamės Lietuvos vartotojams pristatydami „Galaxy Note Edge“, – sakė „Samsung Electronics Baltics“ Lietuvos atstovybės vadovas Simonas Skupas. – Bendrovė „Samsung“ dar labiau įtvirtina savo pirmaujančias pozicijas technologijų rinkoje pristatydama gausybę inovacijų, kurios įdiegtos „Galaxy Note Edge“. Tikiu, kad šis įrenginys puikiai patenkins išrankiausių Lietuvos vartotojų poreikius.“

„Galaxy Note Edge“ mobiliesiems įrenginiams suteikia naujas galimybes. Šone užlenktas ekranas dar labiau praplečia didelį ekraną turinčio „Note“ funkcijų rinkinį. Naudodami savo mobilųjį įrenginį vartotojai galės paprastai ir efektyviai atlikti kelis veiksmus vienu metu. Į šiuolaikinio vartotojo poreikius orientuoti sprendimai jau padėjo „Note“ linijai pelnyti išskirtinį populiarumą.

Unikalus užlenktas ekranas užtikrina patogią ir sparčią prieigą prie dažniausiai naudojamų programų, įspėjančių pranešimų ir įrenginio funkcijų netgi telefonui esant dėkle – tiesiog spustelėjus nykščiu. Gauti pranešimus užlenktame ekrane vartotojas gali ir tuomet, kai žiūri vaizdo įrašus. Negana to, užlenktame ekrane yra įrengti kameros valdymo mygtukai, todėl įrenginio šeimininkas gali fiksuoti ir išsaugoti jam svarbias akimirkas bei vaizdus, žiūrėdamas į tuščią ekraną, kuriame nėra jokių valdymo priemonių.

Vartotojas turi galimybę pats susikurti ir savo užlenktame ekrane išdėstyti mėgstamus vaizdus bei tekstą, įskaitant ir tuos, kurie sukurti „S Pen“ įrankiu. Pasitelkiant užlenktame ekrane įdiegtą funkciją „Quick Tool“, galima pasinaudoti liniuote, laikmačiu, laiko žymekliu, blykste ir diktofonu.

„Galaxy Note Edge“ bus galima įsigyti su juodos arba baltos spalvos korpusais. Telefonai bus parduodami mobiliųjų ryšių operatorių salonuose bei didžiausiuose buitinės elektronikos prekybos centruose.  Orientacinė telefono kaina – apie 800 eurų. Telefonų kiekis – ribotas.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.