Google vs Apple

Pasaulyje yra kelios neišsemiamos temos, kuriomis prikurta galybė istorijų ir  patirta daugybė nuotykių: gėrio – blogio, tamsos – šviesos kova, meilė, pavydas. Arba „Google“ kova prieš „Apple“. Arba nuobodžiaujančių darbuotojų paslėpti pokštai vartotojams, taip vadinami „easter eggs“.

Kartais darbe mes retkarčiais irgi pašmaikštaudavome, tarkim, įkišdami Čipoliną į šaldytuvo nuotrauką lankstinuke, to niekas nematydavo, mat jeigu tu nežinai kur ir ko ieškoti, niekada ir nepamatysi. Tau juokinga, kas žino irgi. Kiti gi – žiūri ir nemato.

Tačiau vienas iš „Google“ darbuotojų padarė klaidą, manydamas kad jo pokšto niekas nepastebės, nes žinoma, kas gi žiūri Pakistano žemėlapius?

Na panašu kad kažkas visi pažiūrėjo, nes internete ką tik pasklido šis vaizdas, kurį dar spėjau pamatyti ir užfiksuoti.

android-vs-google

 

Jei darbuotojo dar neatleido ir nespėjo atitaisyti jo išdaigų – iliustraciją galite pamatyti šioje nuorodoje (priartinkite – atitolinkite vaizdą kelis kartus, jei nematysite iš karto).

[Atnaujinta 2015 04 25] Panašu, kad pokštas visgi atliktas ne pačių „Google“ darbuotojų, tačiau eilinio vartotojo naudojančio „Google map maker“.

Vartotojas įkėlė piešinį atskiromis dalimis jas pavadindamas, pvz., „parkas“. „Google“ patvirtinus atnaujinimą, kai visos dalys buvo vietoje, kaip kurias iš jų jis pataisė, kad gautų piešinėlį.

Tačiau darbuotojų kaltės čia irgi yra ir kažkas už tai yra atsakingas, nes visi „Map maker“  programa pateikiami atnaujinimai turi būti patikrinami „Google“ dirbančių žmonių.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.