„Xiaomi Redmi 5 Plus“ naujas „Redmi“ linijos telefonas

„Redmi“ telefonai žymi pirmąją, visiems prieinamą „Xiaomi“ telefonų biudžetinę liniją, kur kompromisai dar lieka kompromisais, o ne įrenginį suluošinančiais biudžeto apkarpymais. Kiekvienas „Redmi“ telefonas savo laiku užimdavo svarbią nišą ir priversdavo konkurentus pasislinkti. Tiesa, „Redmi 4“  savol laiku buvo kiek blankokas, o ar penktajam modeliui pasiseks – dar pamatysime.

Šį kartą kalbu apie šiek tiek įdomesnį modelį, nei bazinis „Redmi 5“ telefonas – naujausią  „Redmi 5 Plius“ versiją. Ji šiek tiek didesnė, galingesnė, ir aišku, brangesnė.

Pažiūrėkime, ką mums siūlo naujas šios linijos telefonas:

 

  •   Snapdragon 625 Octa Core 2.0GHz – pasirinktas gal kiek silpnesnis, tačiau labai stabilus „Snapdragon“ procesorius.
  • diiidelis 5.99 inch 2160 x 1080 FHD+ Screen – „Redmi“ rageliai paprastai būdavo iš mažesnių, kai tuo metu „Redmi Note“ būdavo kiek didesni, šiuo atveju, „Plius“ versijos ekranas tikrai nemažas.
  • 64GB ROM ir 4 GB RAM
  • MIUI 9

„Redmi“ telefonai paprastai pasižymėdavo itin žema kaina, kuri ir būdavo vienas svarbiausių privalumų, o 5+ modelis šį kartą nėra toks jau pigus kaip įprasta – pasiruoškite šiuo metu už jį palikti apie 200 USD, o šiek tiek pasekę el. parduotuvių akcijas, manau įsigysite jį ir pigiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.