„Xiaomi Redmi 5 Plus“ naujas „Redmi“ linijos telefonas

„Redmi“ telefonai žymi pirmąją, visiems prieinamą „Xiaomi“ telefonų biudžetinę liniją, kur kompromisai dar lieka kompromisais, o ne įrenginį suluošinančiais biudžeto apkarpymais. Kiekvienas „Redmi“ telefonas savo laiku užimdavo svarbią nišą ir priversdavo konkurentus pasislinkti. Tiesa, „Redmi 4“  savol laiku buvo kiek blankokas, o ar penktajam modeliui pasiseks – dar pamatysime.

Šį kartą kalbu apie šiek tiek įdomesnį modelį, nei bazinis „Redmi 5“ telefonas – naujausią  „Redmi 5 Plius“ versiją. Ji šiek tiek didesnė, galingesnė, ir aišku, brangesnė.

Pažiūrėkime, ką mums siūlo naujas šios linijos telefonas:

 

  •   Snapdragon 625 Octa Core 2.0GHz – pasirinktas gal kiek silpnesnis, tačiau labai stabilus „Snapdragon“ procesorius.
  • diiidelis 5.99 inch 2160 x 1080 FHD+ Screen – „Redmi“ rageliai paprastai būdavo iš mažesnių, kai tuo metu „Redmi Note“ būdavo kiek didesni, šiuo atveju, „Plius“ versijos ekranas tikrai nemažas.
  • 64GB ROM ir 4 GB RAM
  • MIUI 9

„Redmi“ telefonai paprastai pasižymėdavo itin žema kaina, kuri ir būdavo vienas svarbiausių privalumų, o 5+ modelis šį kartą nėra toks jau pigus kaip įprasta – pasiruoškite šiuo metu už jį palikti apie 200 USD, o šiek tiek pasekę el. parduotuvių akcijas, manau įsigysite jį ir pigiau.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.