„Xiaomi Mi5“ – laukti liko nebeilgai (?)

xiaomi-mi5-2Po kelių silpnokų („Redmi 2“, „Mi 4i“, „Redmi Note 4G“)  ir per daug egzotiškų („Mi Note“) telefonų iš „Xiaomi“, gerbėjams kilo klausimas, ar kompanija išsikvėpė ir kas bus toliau? Galite ginčytis ir nesutikt, bet paskutinis telefonas, kuriuo kinų kompanija tam kartui aplenkė konkurentus buvo dar 2013 m. išleistas „Mi 3“. Vėliau pasirodęs „Mi 4“ buvo labiau „Mi 3+“, nei itin išskirtinis modelis.

Apie „Mi 5“ jau antrus metus sklando tiek kalbų, kad jis tapo legendinis net nepasirodęs. Kalbama, kad jo verta tikėtis šių metų rudenį ir kad telefonas konkurentus turėtų išversti iš kojų – ginkluotas naujausiu ir dar niekur kitur nematytu „Qualcomm“ procesoriumi „Snapdragon 820“, 4 GB ram, 5,3 colio spalvingu ekranu su 2560 x 1440 vaizdo taškų raiška, 16 MP foto aparatu, bei pirštų atspaudų skaitytuvu. Žinoma, gandai yra gandai, todėl kuo greičiau telefonas pasirodys rinkoje, tuo labiau tikėtina kad naudos šiuo metu populiarų silpnesnį „Snapdragon 810“ procesorių.

Kainos kol kas neskelbiamos, bet spėčiau kad ragelis kainuos 500-600 USD. Lyginant su panašiu, kiek silpnesnių specifikacijų „LG FLex 2“ kainuojančiu apie 770 USD tai atrodytų tikrai neblogai.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.