Xiaomi Mi Band 2 – jau prekyboje

mi band 2Dar turite išmanųjį telefoną, bet dar neturite išmaniosios apyrankės, kur skaičiuoja jūsų žingsnius, ir matuoja miego trukmę ir kokybę?

Kaip gi taip, juk kiekvieną žmogų turėtų bent kažkiek dominti fizinis aktyvumas, nors aš suprantu, ne visada malonu žinoti, kad tie vargani 3000 žingsnių kuriuos nueini per dieną yra kelis kartus per mažai..

Už ~15 eurų Lietuvoje vis dar galite įsigyti ankstesnes „Xiaomi Band“ apyrankės versijas, o maždaug už ~22 eurus naujesnę apyrankę su pulso matuokliu. Bet štai kuris laikas (netgi visi metai), kaip „Xiaomi“ žada išleisti naują, V2 apyrankės versiją. Nepadorias pirkėjų aistras kiek pakurstė mūsų mylimas „Xiaomi“ vadovas Lei Jun, vienoje technologijų įrenginių parodoje pasirodęs su gan groteskišku, bulvę primenančių gargaru ant rankos, kurį jis vylingai šypsodamasis meiliai vadino „Mi Band 2“.  Žinant, kad „Xiaomi“ dizaino tikrai nepalieka paskutinėje vietoje, buvo sunku patikėti, kad naujoji apyrankės versija taip ir atrodys.

Na ir gan netikėtai driokstelėjo apyrankės išankstiniai pardavimai kinų parduotuvėse – jau nuo vakar galite užsisakyti naująja apyrankės versiją už maždaug 40 dolerių, Lietuvoje virstančius ~50 Eur, įskaičiuojant išmuitinimo mokesčius ir PVM.

Kas pasikeitė, ir kokios naujos savybės? Keista, bet informacijos kol kas šykštokai – apyrankė darys tą patį ką ir senesnės versijos t.y. skaičiuos žingsnius, miego trukmę ir matuos pulsą, bet dar galų gale turės ir ekraną, kuriame bus ir laikrodis arba rodomas pranešimo tipas kurį gavote – tai skambutis ar žinutė.

Žadama, kad baterijos darbo trukmė bus apie 20 dienų, kas yra visai neblogas rezultatas.

mi band 2 kaina

 

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.