„Xiaomi Mi A2 Lite“ – telefonas jau prekyboje

Šiais metais „Xiaomi“ jau turėjo nemažai hitais tapusių įrenginių, bet panašu, kad nežada sustoti. Nors vasarą paprastai gamintojai irgi šiek tiek pasiilsi nuo naujienų skelbimo, kol visi išsibėgioję po paplūdimius, kurortus ir visas kitas atostogų vietas, šio kinų giganto mechanizmas toks didelis, kad mėnuo be jokių naujienų jau atrodytų keistai. Kaip tik praėjusią savaitę ir buvo publikai pristatyti du nauji telefonų modeliai.

Taigi, šiandien pristatau „Xiaomi Mi A2 Lite“, kuris pasirodė ir su pilna versija (Mi A2), tačiau pradžioje apžvelkime lite modelį – tai yra atnaujintas A1 modelis, kuris pasirodė mažiau nei prieš metus. Pažiūr4kime kuo šis telefonas išskirtinis ir kokios naujausios tendencijos „android“ telefonų visatoje:

• pirma į akis krenta dizainas – A1 iš tiesų priminė senesnės kartos ragelius, A2 Lite drąsiai gali stoti ant lentynos podiumo parduotuvėje ir dizainu nenusileisti naujausiems modeliams

• 5.84 Colio didelis ekranas, 2280 x 1080 vaizdo taškų raiška

• Android 8.1

• 4 GB ram ir 64 GB vietos telefone

• SD kortelės lizdas / dvi sim (neužima SD lizdo)

• NFC funkcionalumas

Visomis prasmėmis tai yra tiesiog gražus, atnaujintas, biudžetinės klasės telefonas, kuriame kažkodėl paliktas senas „Snapdragon 625 Octa Core 2.0GHz“ procesorius. Aš suprantu, kad kažko stipresnio gal dėti ir neverta, bet iš esmės tokiu atveju apie šį telefoną, kaip apie „upgreidą“ svarstyti praktiškai neverta. Sudaužėte senąjį? Tebeturite Nokia 3310? Tokiu atveju šis modelis – puikus pasirinkimas. O turintiems bet kokį pilnavertį androidą su bent 5 versija, atsinaujintį į šį ragelį prasmės mažokai. Kaina šiuo metu – 220 USD, pristatymas nemokamas.

Kitas įdomesnis dalykas, kurį trumpai pristatysiu, yra štai ši Alfawise Mini 3 apyrankė, kuri tekainuoja 18 USD. Kaip jums tai? Jei jūs ar jūsų vaikas vis dar neturi mažos apyrankės, kuri, beje yra labai naudingas priedas prie telefono, ypač su pranešimo funkcija, tarp krūvos „Mi band 2/3“ klonų, šis atrodo visai neblogai, ir išlaiko tas pačias funkcijas – pulso matavimas, žingsniai, miego ritmo ir kokybės sekimas, laikrodis.. Na jei kažkodėl nesigundote Mi Band 3 ir ankstesnėmis Xiaomi apyrankės versijomis, kurias ir skirtumus tarp jų išsamiai aprašiau štai čia, Mini 3 irgi gali būti visai neblogas pasirinkimas.

 

 

 

 

 

 

 

 

2 thoughts on “„Xiaomi Mi A2 Lite“ – telefonas jau prekyboje

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.