Vasariškos kiniškos smulkmenos

Šiandien svečiuose kelios įdomesnės kiniškos smulkmenos, kurioms šiuo metu taikomos visai neblogos nuolaidos, pagalvojau, kad gal būtų visai įdomu ir jums.

Pradėkime nuo „Xiaomi ROIDMI 3S“ įkroviklio – radijo. Aš pats naudoju kiek senesnį modelį, mat perekūpas iš mano mašinos buvo išlupęs visą originalią įrangą ir įstatęs, kaip jis sakė, modiarnią magnitolą, deja, magnitola jokių USB ar net 3.5 jungčių neturi, tai laikinas sprendimas, priimtas prieš tris metus, buvo nusipirkti va tokį USB kroviklį, kuris tuo pačiu transliuoja FM bangas, kurias, savo ruožtu gauna per bluetooth ryšį iš telefono.

Deja, senesnis modelis buvo pritaikytas tik kai kurių mašinų rozetėms, netiko ir maniškei. Tada teko (trumpam aišku, laikinai kad būtų) sukonstruoti tokį savadarbį konverterį, padvigubinusį laidų skaičių salone, ir žiemą gyvenantį savo gyvenimą, bei mėgėją trumpinti kontaktus. Tai štai, jums taip neatsitiks, nes trečiasis šio USB modelis jau yra tinkamas visų tipų rozetėms. Dar daugiau – jis rodo ir akumuliatoriaus įkrovimą, o du papildomi USB lizdai siūlo 2.4 A maksimalų daugumai telefonų krovimą. Vienžo, už 14 USD jus suklysti kaip ir negalite. jei jau sukilo apetitas – įsigykite štai čia, prekių kiekis, kaip ten sakoma, ribotas.

Beje – galite naudotis „Xiaomi“ programėle, o galite android’e su tasker sukurti porą paprastų profilių, pvz mano yra maždaug toks: jei aptiktas mašinos USB kroviklis > paleisti spotify > play.

Tokiu atveju, kiekvieną kartą jums įjungus degimą telefonas automatiškai pradės groti. Na bet čia gal tik man aktualu.

Kita maža smulkmena už juokingą kainą – Quelima SQ11 mini vaizdo kamera. Už absurdišką kainą (11 USD!) ją galite įsigyti iš čia. Irgi skirta labiau mašinai, ar kitur kur yra maitinimo šaltinis, mat vidinė baterija tėra 200 mAh, bet už tai filmuoja 1080P raiška, 120 laipsnių kampu, palaiko H.264 kompresiją, ir netgi turi naktinį režimą su IR lempomis! Dėl mažo svorio ją galima pritaisyti ant primityvesnių kiniškų dronų, aišku ,vaizdo kokybė nebus verta GO PRO, na bet už tokią kainą, galite visas jomis apsikarstyti, kad ir matricą filmuoti, išdėliojus jas ratu.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.