Ulefone ir Oukitel naujienos

Šiandien pažiūrėsime į jutiklius dviems kiniečių išradimams, dviems labai panašiems, nors ir labai skirtingiems (na, todėl juos galima kišti po tuo pačiu straipsniu) telefonams.

Pristatau „Ulefone Power 5“ ir „OUKITEL WP2“  – abi kompanijos yra žinomos, gerbiamos gal kiek mažiau nei rimtesnį vardą užsitarnavę „Xiaomi“ ar „Oneplus“, tačiau jau pakankamai ilgai egzistuojančios, kurios gamina biudžetinius ragelius ir retkarčiais pakankamai dažnai mėgsta nukosėti flagmanų dizainus, mainais prikimšdamos telefonų vidurius mediatekų.

 

Pradėkime nuo „Ulefone Power 5“. Pirma mintis kuri ateina į galvą išgirdus šį pavadinimą – o kur padėjote 4 modelį? Power 3 ir ankstesni yra, o ketvirto modelio – ne. Ar jis buvo nurašytas dar pradinėje stadijoje, su mintimi „meh, eime prie 5 iškart, gal kažkas sumaišys su „oneplus 5”? Kas manau visai įmanomas marketinginis žingsnis žiūrint į kinietišką prekybą. Pirmas ir antras šio modelio telefonai buvo kažkiek sėkmingi, trečiasis gi modelis praktiškai praslydo nepastebėtas. O pažiūrėkime, ką gauname šiuo atveju:

• Kaip ir sufleruoja žodis „power” telefonas ateina su monstriška 13000 mah

• mega 6 colių ekranas su 2K raiška

• 8.1 Android

• 6 GB ram + 64 GB vietos telefone

• 21 MP Sony fotoaparatas

Šiaip rinkinukas atrodo visai rimtai. Keli minusai – telefonas atrodo lyg būtų CAT pusbrolis, bet jokios IP specifikacijos neturi, kaip ir atsparumo vandeniui. Kitas dalykas – procesorius, vėlgi, kaip ir bebūtų keista – MTK6763 kas maždaug atitinka biudžetinį 625 „Snapdragon“ procesorių. Atitinka, gal ne visai teisingai panaudotas Mat snapdragonas duoda per šoną maždaug 1.5x visuose testuose, taigi, tai nėra labai jau aukštos klasės procesorius. Dar vienas dalykas – prieš perkant labai rimtai siūlau palaikyti šį telefoną savo rankoje, kad suprastumėte, kokio tai svorio ir dydžio telefonas. Kaina šiuo metu – 260 USD, pristatymas nemokamas.

Užmeskime akį ir į kitą kraštietį  – „OUKITEL WP2“. Vėlgi, tik užmetus akį, galima pagalvoti, kad tai CAT’as. Geri buvo tie laikai, kai CAT turėjo visišką monopoliją „rugged” tipo ragelių rinkoje.. Ta proga pasinaudosiu pasakyti, kad CAT telefonai su pačia CAT kompanija neturi visiškai nieko bendro, ir pastaroji yra tiesiog pardavusi teises į savo vardą kažkuriai britų kompanijai, kuri savo ruožtu ir kepa tuos telefonus Taivane ir Kinijoje. Tai dar vienas puikus pavyzdys, kad jei yra gera priežiūra ir kokybės kontrolė, kiniečiai gali pagaminti puikius daiktus. Na, kad ir tuos pačius iPhone. Bet šiuo metu mes kalbame apie Oukitel, kurio gamybinė kontrolė yra nualinto darbininko kreivai užklijuotas lipdukas „Q.C. OK”. Pažiūrėkime ką turime:

• ne be reikalo rašiau, kad tai yra CAT wannabe – absoliučiai viskas tą šaukia – dizainas, net reklamos stilius, o ir pats telefonas deklaruoja IP68 atsparumo dulkėms ir vandeniui reitingą.
• 6 colių ekranas, 2k vaizdo raiška
• 4 GB RAM + 64 GB vietos telefone
• 10 000 mAh akumuliatorius

Šio telefono kaina šiuo metu – 220 USD. Jis praktiškai visose specifikacijos tik šiek tiek nusileidžia Ulefone Power 5, tačiau turi vieną labai rimtą pliusą, kuriuo gerokai atperka visus minusus – būdamas CAT replika, jis tai daro gerai, ypač turėdamas pakankamai rimtą atsparumo reitingą. Procesorius čia irgi šiek tiek silpnesnis, bet vėlgi, jei jau perkate tokį telefoną, kažkodėl manau kad žaidimai nėra jūsų prioritetas, jis gali turėti net ir naudingų funkcijų, ypač jei jūsų darbe (ok, visi supranta kad čia jau kalbame apie statybininksu ir jų draugus) daug dulkinimosi ir čiurškimo. Na gal ir nevisai gerai sudėliojau žodžius bet mintis tokia.

Verdiktas – Ulefone modelis šiuo atveju tiesiog skirtas tiems, kurie mėgsta svarius, didelius telefonus ir jis labiau pramogai, kai tuo tarpu Oukitel modelis daugiau darbui. Na, o filmą per pietų pertrauką pažiūrėti 6″ ekrane irgi nėra taip jau blogai.

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.