Ulefone Armor 3T + UMIDIGI One Max šviežiai iškeptos naujienos
Šiandien pabūkime Indianos Džonsai, nusikelkime į kitus laikus, kai sovietai šaltuoju karu grasino visiems aplinkui, vieni influenceriai dar ėjo į antrą klasę, bet didžioji dalis nebuvo gimę, satelitinį mobilųjį telefoną turėjo arba slapti JAV vyriausybės agentai arba narkotikų kartelių vadeivos.
Tai va šitaip ir atrodo naujasis „Ulefone 3T Armor“ telefonas. Jis kaip koks antikvarinis satelitas didžiuojasi ne tik būdamas geros plytos dydžio, bet dar ir turi ištraukiamą anteną. Kada paskutinį kartą matėte tokį moną? Aš, ko gero dar tais laikais Kai „Alcatel“ buvo normalus telefonas, ir net buvo gaila to „Philips Diga“ kurį linksmybių metu pamečiau kažkur prie Neries ties Kauno pilim.
Neblogai, ką? Nepaisant to, kad telefonų gamintojai, ypač tie, mainstreaminiai, visiškai nieko nesugalvoja naujo su pavadinimais (kiek yra „note” telefonų, eh?) 3T irgi neskamba labai originaliai, bet išvaizda, sutikite, išskirtinė. Apžvelkime šį Ulefone stebuklą plačiau:
• visu pirma, toks plytinis telefonas turėtų būti atsparus, kaip kokia plyta. Tai panašiai ir yra, IP68 sertifikuotas – atsparus tiek vandeniui tiek dulkėms.
• Racija! Aš žinojau, kad ta antena ne šiaip sau. Telefonas turi racijos funkciją.
• 10300 mAh akumuliatorius
• 4GB RAM + 64 GB ROM
• NFC
• Android 8.1
Na, procesorius čia, kaip jau įprasta ulefonui, yra mediatekas – „ Helio P23“ ( MT6763T ) Octa Core 2.5GHz – ne stebuklas, bet gi Indiana Džonsas ne „Candy Crush“ žaisti į džiungles atėjo. Telefonas nėra pigus (278 USD šiuo metu) Tačiau tam tikrai nišai žmonių manau jis gali būti visai naudingas. Lietuvoje su džiunglėmis ne kažką, bet statybose manau visai praverstų, juoba suderinamas su kitomis racijomis, turinčiomis panašų dažnį (400-470 Mhz). Jei pajutote nenugalimą nuotykių troškimą, galite užsisakyti štai čia.
Dabar kelkimės į visiškai kitą pasaulį kur visi pavadinimai prasideda irgi iš U raidės, irgi visiškai ne originalūs, tačiau bent jau atrodo mums labiau įprastai. Rašau apie itin prastai pavadinta „Umidigi One Max.“ Rimtai. Kuo jis One ir per kur max?
• Pradėkime nuo to, kad kaina visai nebloga. 179 USD – konkurentų nemažai, bet pasispaudus galima nusinešti visą tokių pirkėjų segmentą.
• 6.3 colio. Tikrai didelis, gal tada ir pateisinu tą „max”.
• 128 GB vietos telefone. Na pagaliau. Pagaliau ateina nebrangios atminties laikai. Xiaomi, pamiršk savo 32 GB biudžetinėje linijoje, pradėk kišti bent 64.
• 4150 mAh akumuliatorius.
• išskirtinis ir visai neblogas dizainas
• 4 GB RAM
Kaip ir visuose biudžetinukuose, čia slypi mediatek procesorius Helio P23 Octa Core 2.0GHz – kas yra pakankamai neblogai, mat galvojau už šią kainą bus kažkuris iš vienu laipteliu žemiau esančių taivaniečių kūrinių.
Taigi nepaisant savo ypatingai nykaus pavadinimo, „Umidigi One Max“ pasirodo nėra toks jau visiškas apkiautėlis ir pasiūlo visai neblogus parametrus savo klasėje. Jei susidomėjote, šiuo metu, kaip minėjau vos už 179 USD (~158 Eur) jį įsigyti galite čia.