“Super Mega Tab” pranešimas spaudai apie naują produktą

Tikriausiai jums labai gerai žinoma įmonė Super Mega Tab sugrįžta į rinką nauju produktu, pavadintu Super Turbo King Tab S6 QC010203 Excellence and Perfection 7″– tik ši planšetė yra tokia galinga, kad dirba greičiau už jus!

Trumpai apie Super Mega Tab, jei jau pamiršote – nauja, bet jau patyrusi įmonė kuri įkurta 2014 m., kurios komanda susideda iš savo srities profesionalų, prieš tai dirbusių panašų darbą didžiausiose Lietuvos įmonėse (Radviliškio „Maxima”, Kepykla „Jonragis” (Kerbedžių kaimas), „Gėlių” kioskas Birštono g, Kaune), taigi patirties ir gerų norų mums netrūksta ir tuo norime ir pasidalinti su jumis!super-megad-tab-5000

 

 

O planšetė Super Turbo King Tab S6 QC010203 Excellence and Perfection specialiai sukurta jums! Netikite – pamėginkite. Ne veltui mes visus metus jums siuntėme savo spamlaiškius, kuriuose klausėme jūsų nuomonės apie JUMS svarbius dalykus. Naujas, absoliučiai elegantiškas dizainas nepaliks abejingų – stilingas, itin plonas 3 cm korpusas atlaiko tiesioginį 45 kalibro pataikymą pagamintas iš balčiausios dramblio kaulo spalvos plastmasės, mūsų dizainerių integruotos papildomos rankenos šonuose, kurios leidžia planšetę neštis ir į darbą ir į sodą, bei vandeniui atsparus dėklas (parduodamas atskirai, nėra atsparus vandeniui) suteiks jums dar daugiau galimybių, naudokitės valtyje, švyturyje ar tiesiog valgykloje nebijodami, kad kaimynas aptaškys jį sriuba!

Galingas, 1 Gz procesorius pralenkęs laiką ir visus konkurentus ir nustebins jus savo neribota sparta. Yra 3D internetas. Wifi nėra. Plačiaekranis neliečiamas 7 colių skersai ir išilgai 840×600 rezoliucijos ekranas priblokš jus realizmu ir detalia grafika, ar jau minėjome koks jis spalvingas? Jis toks spalvingas, kad vaivorykštė pavaizduojama dviem spalvomis – ir tik todėl, kad vaivorykštė neturi tiek daug spalvų, kiek jų turi mūsų ekranas!

Čia dirba galinga, mūsų pačių optimizuota Android 2.3 sistema, kuri ir suteikia planšetei Excellence and Perfection  pavadinimą – nes tai tobula. 256 Mb darbinės atminties padės jums susidoroti su kiekviena kasdiene ar savaitgalio užduotimi – taip paprasta dar nebuvo. Jums trūksta vietos – nebijokite, planšetėje įmontuota 500 MB atminties specialiai visiems jūsų poreikiams – tukstančiai dainų, milijonai filmų – visa tai rasite Youtube, taigi tam atminties naudoti iš tikro nereikės!

Papildomi aksesuarai taip pat suteiks dar daugiau džiaugsmo ir net nuobodžiausią darbą pavers maloniu žaidimu – dėklas su laidine klaviatūra ne tik apsaugos jūsų kompiuterį nuo kelių lygintojo volo, bet tuo pačiu atrodys itin stilingai – lyg asmeninio kompiuterio klaviatūra, kurią visada turite kartu su savimi. Prijungus šią klaviatūra ir išjungus ekraną planšetės darbo laikas pailgėja nuo 1 val. 10 min  iki  1 val 15 minučių!

Super MEGA Tab – susitikime su mumis artimiausioje parodoje (Agrobalt 2015) ir užsisakykite mūsų produktus jau dabar.

Tik 599 Lt, ir jūsų gyvenimas pasikeis! Į gerą!*

*- yra papildomų sąlygų, nebūtinai į gerą, nebūtinai pasikeis.

—-

Be abejo, tai buvo pokštas, nei tokios įmonės nei produkto tokiu pavadinimu nėra, kiškite atgal savo pinigus, jei jau spėjote juos išsitraukti. Bet yra dešimtis į ją panašių. Taigi, pasidomėkite ką perkate ir bent jau perskaitykite apie tai, kokių planšečių nepirkti.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.