Skaitmeninių lobių medžioklė

Jei žadate bent kažkiek švęsti Kalėdas tikėtina, kad ieškosite dovanų. Prekybos centrai dar neprekiauja eglutėmis, o bando iškišti pigias kiniškas kuprines ir sąsiuvinukus, bet tas laikas jau artėja kai visi apsikarstys girliandomis o jūs paskutinę metų dieną lakstysite po akropolį ieškodamas jau bet kokios dovanos savo dėdės šuniui, mat jie pažadėjo būtinai užsukti. Jei norite kažkiek išvengti papildomų išlaidų ir sutaupyti laiko, dabar pats metas rūpintis dovanomis, ypač, jei žadate pikti kažką iš Kinijos, mat vėliau tiek siuntų srautai padidėja, tiek paštininkai pradeda švęsti anksčiau ir porą mėnesių keliaujančios siuntos būna nebe naujiena. Taigi, rugsėjui mūsų draugai gearbest paruošė visai neblogą siurprizą – nuolaidų medžioklę.

• Rugpjūčio 29 – rugsėjo 9 d. – nuolaidos ir akcijos populiariausiems produktams

• rugsėjo 3 – 10 d. – didžiausios nuolaidos populiariausiems metų produktams

• rugsėjo 10 – 17 d.  – nuolaidos įvairioms smulkmenoms

• Mobiliojoje programėlėje – ir papildomas žaidimas, kurio metu gąlite laimėti DJI droną ir naują Mi Pad 4 (tuo metu, kai vis dar naudoju pirmą versiją, kamon)

• kuponai nuo 50 iki 99 dolerių

• papildomos nuolaidos, perkant du ar tris susijusius daiktus – už 10, 30 ar 100 usd.

• nuolaidos perkant su paypal

loot boxai ( čia toks dalykas kai perki katę maiše, nežinai ką gausi) nuo 1 USD

Taigi, patyrinėti tikrai yra kur.

Kitas dalykas, kadangi MI Band 3 jau išleistas, tikėtina kad tai bus norų sąraše ne pas vieną, ir dabar pats laikas įsigyti, su nuolaidos kodu „HKBAND” (įrašykite be kabučių kai jau įsidėsite į krepšelį) žadama dar papildoma nuolaida šioms apyrankėms. Šiuo metu kiniškos versijos kaina apie 27 USD, tarptautinė 28 USD.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.