„Samsung A8“ jau prekyboje – jei pinigai kišenę plėšo

Tai įdomu – vakar „Samsung“ paskelbė apie išankstinę „Galaxy A8“ modelio prekybą. Šis pranešimas man netikėtai užkliuvo keliose vietose – nors aš labai abejoju, bet gal jūs būsite vienas tų žmonių, kurie jau nuo vakaro lauks išankstinės prekybos pradžios prie lauko durų? Ar iš vis yra tokių žmonių? Sprendžiant iš išplatinto pranešimo spaudai, tokių tikrai turėtų būti, nes išankstinė šio įrenginio kaina yra tik 500 Eur, ir tai yra pateikiamas kaip „android“ vidutinės klasės segmentas.

Dar daugiau, parduotuvėse „Samsung S8“ flagmanas, ant popieriaus didžioje dalyje parametrų gerokai pranašesnis už A8 modelį (netgi S8 ekrano raiška didesnė, kas yra vienas svarbiausių parametrų) šiuo metu kainuoja 550 Eur, iš esmės, vienintelis teorinis pranašumas A8 galbūt būtų – fotoaparato vaizdo taškų skaičius (12 MP vs 16 MP) , kuris teoriškai turėtų būti geresnis už S8, bet nėra, nes jei nežinojote, vaizdo taškai – dar ne viskas. Nepamirškite, kad S8 dar turi ir optinę vaizdo stabilizaciją, kas yra labai rimtas pliusas.

 

Aš gal ir pasikartosiu, bet mes gyvename tokioj daugiavartotojiškoje kultūroje, kur telefonus keičiame tik dėl to, kad jie pusmečiu naujesni ir jų teorinės specifikacijos didesnės, nors darbo našumui absoliučiai jokios įtakos nėra. Žinote, kas iš tiesų yra vidutinė „android“ klasė? 500 Litų yra vidutinė „android“ klasė. Už šiuos pinigus, arba, kitaip sakant 144 Eur, tikrai galite įsigyti visiškai naudotiną, gerai veikiantį, jokių didelių trūkumų kasdieninius poreikius (bei, be jokios abejonės, puikai veikiantį su žaidimais) išpildantį telefoną. Tam pasižiūrėkite „Vernee“ liniją arba pigesnius (bet ne pačius pigiausius) „Xiaomi“ telefonus.

Jei norisi mažiau kompromisų – tiesiog žiūrėkite į maždaug 200 eur + PVM kainuojančius „Xiaomi“ ragelius. Tuo labiau, kad „Xiaomi A1“ yra kuriamas bendradarbiaujant tiesiogiai su „Google“ ir naujausios „android“ versijos išeis su prioritetu šiam telefonui. Beje, sakote dabar 2018, jau yra „Android 8 Oreo“? Ne, nėra, pas A8 sukasi ankstesnė, 7, versija nors telefonas išleidžiamas tik dabar.

Norite išmesti daugiau – galite įsigyti „OnePlus 5/5T“ o gal „Mi6“ ? Jie abu kainuoja panašiai, o už A8 irgi pranašesni.

Jau užsisakėte A8? Sveikinu :) O kodėl?

 

 

 

 

 

One thought on “„Samsung A8“ jau prekyboje – jei pinigai kišenę plėšo

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.