Reikalingiausios „Xiaomi“ programėlės vienoje vietoje

„Xiaomi“ gaminius lietuviai tikrai mėgsta. Gal ir ne tiek, kiek kiniškus „Meizu“ ar „Huawei“ tačiau susidomėjimas tikrai yra. Kaip gamintojas, „Xiaomi“ siūlo kokybiškus produktus, tačiau retkarčiais pavėluoja išleisti atnaujinimus, o kadangi prioritetas vis dar vietinė  kinų rinka, tai norint rasti reikiamą „android“ programėlę jų produktui, retkarčiais reikia paplušėti.

Jei lankotės „miui“ interneto forume, ten galite sekti naujausią informaciją ir angliškų programėlių vertimus. Įdomu tai, kad atsisiųsti iš šio forumo prisegtas bylas galite tik tuomet, jei parašote bet kokį atsakymą į forumo temą, už ką gaunat kreditus, kuriuos galite išnaudoti atsisiuntimams. Nežinau ar galima padaryti dar nepatogiau :)

Taigi, pateikiu veikiančias, gal ir ne pirmo šviežumo, tačiau naudotinas „Xiaomi“ programėles. Ateityje įkelsiu ir naujesnes versijas. Ačiū už ačiū :)

Populiariausia „Xiaomi Mi Fit“ programėlė – angliška versija (1.8.711). Bent šiuo metu ji jau prašosi atsinaujinama, tačiau tai padarę prarasite anglų kalbą ir viskas bus šviežiau, tik kad kiniškai, todėl naudos iš  to ne per daugiausia. Galima prijungti apyrankę, svarstykles ir batus. Veiks įrenginiuose nuo „android 4.4“ versijos. Dėl pulso matuoklio negaliu pasakyti, netikrinau. Reikės „Mi“ paskyros.

„XiaoYi Home“ vadinamoji small ants kamera (1.6.0). Tai ne garsioji mini veiksmo kamera, o stacionari 720p vaizdo kamera skirta namų rinkai. Puikus daikčiuka, pasigendu tik galimybės ją pasukioti, per atstumą nors ir platus vaizdo laukas bei puiki vaizdo kokybė. Programa užsigeis atsinaujinti, tą galima padaryti, jokių problemų kol kas nekilo. Sisteminė kalba įrenginyje rekomenduojama angliška, kitaip viską gali tekti skaityti kiniškai, mat pačioje programėlėje kalbos nustatymų nerasta, ji naudojasi sistemine kalba. Reikės „Mi“ paskyros.

„Xiaomi Yi Action“ (1.5.15) – čia ta mažoji veiksmo kamera kurią galite montuoti ant kepurės, po vandeniu, ant skraidyklių, keturračių ir šiaip visur kur sugalvosite, Man paslaptis, kodėl „Xioami Mi pad“ planšetinis kompiuteris „Play Store“ yra nesuderinamas su šia programa ir ją reikia išknisti iš interneto gelmių. Siaubinga ir visiškai logikos prasme nepritaikyta, absoliučiai neintuityvi planšetėms vartotojo sąsaja, tačiau viskas veikia. Telefonuose atrodo gerokai gražiau ir aiškiau.

 

 

 

 

 

 

2 thoughts on “Reikalingiausios „Xiaomi“ programėlės vienoje vietoje

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.