Perkate keturių branduolių mini pc? Pasidomėkite ką gaunate.

RK3188-T_01

Nors jau bus metai ar ir daugiau kaip naudoju Minix G4 dviejų branduolių mini PC arba kitaip – androidinį tv grotuvą ir vis norisi jį pakeisti kažkuo galingesniu – tačiau kuo daugiau studijuoju naujesnius (t.y. senus 2013 metų) keturių branduolių modelius, tuo nepatrauklesni jie atrodo. O G4 vis dar sukasi palyginti neblogai, tad jo mesti šalin kaip ir nesinori.

 

Tačiau visai nesenai programuotojai “išrišo” naują bėdą su keturių branduolių mini grotuvais, kurie naudojasi Rockchip platforma. Pasirodo, į pigesniuosius “no name” ar tiesiog pigesnius kompiuterius kaip Tronsmart, MK, CR ir kitus šiuo metu dedama nebe RK3188 platforma, o RK3188-T. T modelis skiriasi tuo, kad skirtas dirbti su dažniais iki 1.4 Ghz, nors ir jį teoriškai galima turbinti iki maksimalių pasiekiamų 1.8 Ghz, rizika kad atsitiks kažkas negero ir kad vis veiks ne taip kaip turėtų yra gerokai didesnė. Dėl tos pačios priežasties originalūs vartotojų sukurti rom’ai jums gali netikti. Dar daugiau, RK3188-T yra iš esmės gaminamas iš antrarūšių čipų, kurie nepraeina pirminės kokybės kontrolės. Taigi, pirkdami biudžetinį biudžetinį mini pc jūs gaunate ir biudžetinę kvadratu platformą. Patys Minix teigė, kad jie nedės T versijos savo naujausiame X7 modelyje, tačiau net ir su originaliu RK čipu vartotojų atsiliepimai nedžiugina, o naujai kylančios specifinės problemos kaip tik labiau įprastos pigesnei T versijai…

Nežinau kaip jūs, o aš jau kaip ir apsisprendžiau savo dviejų branduolių senuko nekeisti į tegu ir naujesnį, tačiau kur kas aikštingesnį grotuvą. Kitas klausimas – ar tuo pačiu keliu nenueis (o gal jau ir nuėjo) keturių branduolių planšečių gamintojai?

2 thoughts on “Perkate keturių branduolių mini pc? Pasidomėkite ką gaunate.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.