Pasirodė pirmieji atsiliepimai apie Ainol Hero

Kaip ir kiekvieną kartą, pasirodžius naujai Ainol planšetei pirmosios programinės įrangos versijos reikalauja klaidų taisymo. Nors pirmosios apžvalgos jau pasirodė prieš porą savaičių, tačiau paprastai vartotojų apžvalgos skiriasi nuo pardavėjų apžvalgų – iš vienos pusės todėl, kad pardavėjams prekę reikia parduoti, iš kitos pusės – todėl kad pardavėjų išbandymai trunka geriausiu atveju kelias valandas. Tačiau kai bent pirmas šimtas vartotojų išbando planšetę, jau galima susidaryti bendrą vaizdą.

Pirmieji minusai – Hero nepalaiko krovimo per USB jungtį. Todėl kaip kurie pirkėjai, kuriems pardavėjai įsiūlė tikriausiai pigiausią planšetės variantą be papildomo 12V pakroviklio, liko su neveikiančia planšete, kol neįsigys naujo. Kita vertus, žinant prastą Ainol istoriją su planšečių priedais, sunku tikėtis ko nors gero – pirmieji Elf II variantai buvo komplektuojami su pakrovikliais, kuriuos prijungus planšete naudotis nebūdavo galima dėl blogai veikiančio ekrano. Vėlesni komplektai jau būdavo su USB krovikliais.

Kitas minusas – žadėtoji 8000 MaH baterija iš tikrųjų nėra 8000 Mah, o dvi po 4000 Mah, kas padaro ją ne 8000 Mah, o 7,4 V 4000 Mah (2×3,7V). Matysime kaip tai įtakos darbo laiką, o taip pat kaip ir minėjau – krovimą per USB galime pamiršti, nes taip jūsų planšetė gauna tik 5V, su kuriais pakrauti neišeis.

Reikėtų išsklaidyti ir vieną mitą – kaip kurie ne visai sąžiningi pardavėjai Kinijoje pažadėjo integruotą GPS ir galima rasti nusivylusių pirkėjų kurie jo čia nerado. Deja, šiame modelyje jo dar tikrai nėra, bet rasite integruotą bluetooth.

[atnaujinta 2013 01 09]

Šiuo metu jau yra stabili CM10 versiją (apie tai, kaip savo planšetėje susidėti CM10 skaitykite čia ), kuri su Hero planšete veikia visai neblogai ir netgi CM10.1, kuri vis dar turi klaidų, bet jūsų planšetę atnaujins iki JellyBean 4.2 versijos, kad ir neoriginalios.

Deja, iškyla ir problemų, ir ne vien CM10 ar CM10.1 įrangoje  – planšetę prijungus per USB laidą prie kompiuterio keliant didesniu failus Hero kartais užstringa ir čia gali nepadėti net ir perkrovimas ilgai laikant (10 sekundžių) power mygtuką tokiu atveju susiieškokite pvz., sąvaržėlę ir paspauskite reset mygtuką, esantį ten, kur mikrofono lizdas. Tai turėtų padėti ir kompiuteris turėtų persikrauti.

Taip pat šiuo metu yra ne vienas atvejis kuomet Hero užstringa kraudamas Android OS, jei nepadeda reset, tokiu atveju bandykite atnaujinti programinę įrangą, kai tik apie šią bėda bus žinoma kažkas daugiau – priežastys ir sprendimai, šis tekstas bus atnaujintas.

21 thoughts on “Pasirodė pirmieji atsiliepimai apie Ainol Hero

 • 4 gruodžio, 2012 at 11:55
  Permalink

  Sveiki. Mane lahai domina Ainol Hero. Bet vis ieskau atsiliepimu apie ir nieko doro nerandu. Kaip mastot verta jis pinigu nes dabsr jo kaina 180 doleriu saite http://www.ainol-store.com idomu ar jie patikimi? Ar verta pirkti priedus ju siulomus kad butu pilnos komplaktacijos plancete. Beto radau kinieciuose hero II labai jau istobulinta bet ar ten nera koks fale? Nes nemaciau gamintojo kad siulytu toki modeli nauja.

  • 4 gruodžio, 2012 at 12:53
   Permalink

   Sveiki, Mindaugai, Ainol Hero yra neblogas pirkinys, nors jam stabilios programinės įrangos dar nėra – ką tik prasidėjo pirmi CM10 bandymai. Aišku, užsisakius dabar tikėtina kad siuntinys ateis daugiau nei po mėnesio, tai programinė įranga turėtų jau ir būti sutvarkyta :)

   Ainol-store.com- tikėtina, kad planšetę gausite, bet apie šį puslapį daugiau blogų atsiliepimų nei gerų, todėl nerekomenduočiau. Taip pat, jei neklystu, ši kaina yra be siuntimo mokesčio, dėl priedų nepasakysiu, bet jų pačių siųlomo „eu plug“ (jei už papildomą kainą) geriau neimti, o nusipirkti Lietuvoje, nes kokybė itin prasta.

   Hero II nepasirodys anksčiau nei kovo mėnesį, o pas mus tikriausiai ir dar vėliau. Bet jei gamintojas ištesės pažadus, perspektyvos kitiems metams atrodo labai geros.

   • 4 gruodžio, 2012 at 17:03
    Permalink

    Ainolstore.com – ka blogo apie juos kalba nes jie apie save jau taip graziai raso. Gal yra patarimu kur tada patikimiau imti ji is kokio saito? Na aisku kad kaina butu nedidesne nes maciau yra ir po 300 praso bet kazkur buvau rades ir pigiau. O gal geriau palaukti kitu metu naujesnio? Seip pabandymui nupirkau pora dienu atgal goclever tab a93.2. Visai idomus pirkinys. Uz tokia kaija manau irgi verta palauzyt plius lt garantoja metams. Aisku plancete veike pusetinai neblogai o komplektuojama klaviatura sugedo jau antra kart pajungus :-)

 • 5 gruodžio, 2012 at 13:55
  Permalink

  Nesenai buvęs ainol-store.com (dabar tikriausiai besivadinantis ainol-novo.com) ir dabar esantis ainolstore.com yra dvi skirtingos, bet vienodai prastos svetainės. Atsiliepimų galiam rasti jų pačių forume: http://ainolstore.com/forums/forum/22-ainol-store-customer-service/

  Kaip rašiau viename straipsnyje laukti neapsimoka, nes horizonte visada bus kažkas žymiai geresnio. Aš irgi laukiu quad core, bet iki to, ir dar gerai veikiančio nemažai laiko praeis.

  Vienas patikimiausių dealextreme arba dx.com – tik ten ne visada spėja atnaujinti planšetes ir kainos didesnės, kiti dar rekomenduoja spemall.com arba pandawil.com, pandawill berods duoda 5% kuponą pirmam pirkiniui. Dar yra buyincoins.com tik jį reikia pastoviai sekti, būna nuolaidos iki 10% papildomai, arba įrašius -5%tab į recomender skiltį nuolaida -5% pirmam pirkiniui.

 • 29 gruodžio, 2012 at 00:33
  Permalink

  Sveiki, pirmadienį laukiu atvykstančio Hero, kaip ir straipsnyje parašyta panašu, kad yra bug’ų, kuriuos reikia taisyti. Bėda tame, kad dar tik pradedu naudotis betkokiu Android device, baisu net CM10 bandyt įdiegt.
  Gerbiamas Adminai priimsiu bet kokią pagalbą ir patarimus, jeigu žinoma tu man padėsi. :)

  • 29 gruodžio, 2012 at 13:18
   Permalink

   Labas Edai, kaip tik ruošiau tekstą apie CM10 instaliavimą, jei per savaitgalį neaptingsiu tikriausiai pirmadieni kaip tik ir bus :) Pačio CM10 sudėjimas nesudėtingas, bėda tik įvairios smulkmenos ir suderinamumai, bug’ų dar tikrai likę, nes Hero skirta versija tėra tik 1.0, kuri pasirodė berods užvakar (buvo CM10 0 :))
   Androido sistema pakankamai paprasta ir intuityvi, gali skirti kelias dienas susipažinimui ir tik tada užsiimti rimtesniais darbais :) o gal ir standartinis FW patiks, yra žmonių kurie nieko ir nekeičia.

   • 29 gruodžio, 2012 at 20:23
    Permalink

    Tikėkimės nepatingėsi :) galbūt ir patiks, juolab, kad juo daugiausia naudosis mano draugė, aš būsiu tik pačio aparato IT specialistas ir antras naudotojas :D bet šiaip daug kam nepatinka tie kiniški FW, kaip patys kiniškų planšečių vartotojai teigia: daug bereikalingo Š…

 • 8 sausio, 2013 at 22:02
  Permalink

  Nu ką, pirmas įspūdis apie daiktą nebuvo nei labai geras nei labai blogas, svarbiausia draugei patiko. Bet jau pirmą naudojimosi dieną užstrigo perkeliant failus iš USB ir reikėjo resetint per MIC hole. Šiandien praėjus TIK (o gal net, nes ir liūdna ir juokinga) savaitei, planšetė taip užstrigo kad perkraunant rodo ainol ikona kraunantis ir ties tuo viskas, iki galo neužkrauna ROM’o. Beje taip atsitiko nei iš šio nei iš to, tik norėjau įjungti bluetooth, ir planšetė pati ėmė persikrauti. Ką patartum?

 • 8 sausio, 2013 at 23:42
  Permalink

  O dabar dar juokingiau, viską padariau kaip straipsnyje tavo nurodyta, ir nieko. Taspats viskas kas ir prieš flashinimą. :( jau nebejuokinga

  • 9 sausio, 2013 at 09:07
   Permalink

   Bjaurus reikalas, apie užstrigimą, keliant failus per USB girdėjau ne kartą, bet čia panašu kažkas rimčiau. O tikra bėda yra ta, kad panaši situacija buvo ir su Aurora II ir su Fire, tik po kelių mėnesių didžioji dalis klaidų buvo ištaisyta, blogai kai pirmi vartotojai turi tapti beta testeriais.

   Permečiau slatedroid, mačiau ir tavo posta ir panašu kad ši problema kyla ne tau vienam. Reikėtų sekti šitą temą (http://www.slatedroid.com/topic/42882-hero-boot-image-for-lost-boot-partitions/), nes panašu kad ir čia tas pats.

   Suprantu kad į recovery meniu leidžia įeiti, laikant paspaudus power ir vol-? Kitas dalykas, jei sudėjai CM10 spalvoto Ainol logo iš vis neturėjo rodyti, nes jį pakeičia CM10 logo.Ar tikrai naudojai šitą CWM skirtą specialiai Hero – http://www.mediafire.com/?o71agijgu8d7qae ? Dar pabandyčiau sudėti paprastą senesnę programinę Ainol versiją 1115V2, naudojantis standartiniu recovery (power ir vol- be CWM)

 • 9 sausio, 2013 at 12:16
  Permalink

  Tai va būtent kad ir aš tikėjausi pamatyt CM10 logo, o rodė viską tą patį. O naudojau tikrai tą CWM, nes viską skaičiau ir siunčiausi labai atidžiai kad nieko nesugadinčiau ( kaip sako 9 kartus pamatuok, o 10 pjauk). Tad klaidų rašant CM10 nepadariau. Kaip tik ir galvojau tą padaryti vakar vakare (recovery), tik palikau šiai dienai laukiau tavo patarimų. Dėkui.

 • 18 kovo, 2013 at 14:39
  Permalink

  Jonai. Visgi jeigu tu jo dar nenusipirkai, (nes komentarų kažkaip neskaičiau tik straipsnius čia užsukęs paskaitau) patarčiau pirkti, nes po to pakibimo kai su puslapio admin pagalbą sumečiau CM10 nieko blogo nenutiko. Tiesa man nepatinka Hero ekranas, su juo turi būt labai atsargus nes manau jam reikia labai mažai kad skiltų taip vadinama tuoch panel. Gal pats admin kažką gali geresnio pasiūlyti :)

  • 2 balandžio, 2013 at 10:46
   Permalink

   Nieko baisaus, jei nereaguoja į power mygtuko palaikymą 10s, tada reiktų pasiimti adatą ar sąvaržėlę ir nuspausti mikrofono skylutėje esantį reset mygtuką, kuris nutrauks elektros grandinę ir planšetė išsijungs.

  • 2 balandžio, 2013 at 11:56
   Permalink

   Na, tikslios jėgos nepasakysiu, bet turi pasijusti spustelėjimas, kitas dalykas, mygtukas nėra didelis, galbūt sunkiau į jį pataikyti.

 • 24 gruodžio, 2013 at 16:15
  Permalink

  Sveiki,ką daryti ? Bandau įsijungti planšetę,o man išmetą vieną paveikslėlį ir nieko daugiau,net neįsivaizduoju kas tai galėtų būti.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.