Pagaliau! Jiayu 3Gs ir Mtk6589 3G ryšio pataisymas

Ir štai, nepraėjus nei pusei metui, o tik kokiems penkiems mėnesiams nuo mano Jiayu G3S įsigijimo pradžios, pagaliau turiu normalų, visavertį gerai funkcionuojantį išmanųjį ragelį!

[ši informacija jau pasenusi, šiuo metu yra kitas būdas prikelti telefoną naujam gyvenimui, apie tai skaitykite čia]

Jei netyčia yra tokių, kurie sekė mano nelaimingą meilės istoriją su Jiayu telefonu, žino kaip man sekėsi – o gi gavau tokį produktą, kuris veikdavo tik 2G ryšio zonoje, 3G pastoviai pamesdavo ir tai labai erzino – telefonas rodo, kad viskas veikia, ryšys puikus, bet pabandyk tu į jį paskambinti – rezultato jokio. Išjungtas. Taigi, teko naudoti 3G režimą (režimas rašomas su e, ne su ė, tikrai, atsiminkite šitą) atjungus visiškai, kas, pripažinkime, smartfaunui yra kažkas panašaus į žiaurų suluošinimą. Tiek darbe, tiek namuose aš turiu wifi, tačiau pvz., važiuojant naudotis google maps ar parduotuvėje internetu, jau tampa nelabai įmanoma.

Kadangi jokie programiniai sprendimai tuo metu nepadėjo – gavosi dar vienas eksperimentas – patikrinimas ar garantija Kinijoje iš tiesų veikia, kaip sekėsi, galite skaityti čia. Telefonas atgal parkeliavo veikiantis visai neblogai, kol po poros parų visgi nusprendžiau pasikeisti gamyklinį rom’ą į normalesnį, o rezultatas buvo toks, kad vietoj 3G vėl pamačiau taip mėgiamus tris pilkus ryšio stulpelius ir raudoną skrituliuką… o taip, aš keikiausi.

Išsigelbėjimas šį kartą atėjo iš rusų forumo į kuriuos aš dėjau daug vilčių nuo pat pradžių. Kaip ir galvojau, problema iš tiesų buvo programinė, o ne techninė – tai reiškia, kad visi, kurie skundžiasi 3G nebuvimu šiame ir tikriausiai kituose MTK6589 modeliuose dar gali būti išgelbėti. Pasirodo, tereikia parinkti tinkamą ryšio modulio programą ir 3G atsigauna – šiuo atveju modem.img paimtas iš to pačio Jiayu, tik gerokai naujesnio telefono – G5.

2014-01-30 13.57.25Tame pačiame forume viskas jau aprašyta, bet jei visgi kas nors nemoka rusų kalbos arba naudotis google translate štai kaip viskas vyksta:

Paprasčiausias būdas – savo telefone turėti CWM (clockworkmod recovery). Tikriausiai modemo failą galima įsikelti ir paprastai išpakavus jį iš zip’o, tačiau aš kėliausi per CWM. Jei turite Jiayu telefoną – jam yra labai nebloga ispanų programėlė Jiayu.es, randama tame pačiame play store, kuri išsprendžia visas problemas. Tiesa, ne 3g.

 

1. Pasileidžiam telefoną CWM recovery režimu ir dėl visa ko pasidarom dabartinę kopiją (backup).
2. Išsivalom cache ir dalvik cache.
3. Susidedam šį modemą (instal zip fro mSD card). Reboot!
5. Per Jiayu.es ar kitą programą einame į telefono ryšio nustatymus ir nuimame nereikalingus dažnius, paliekame tik tuos kuriuos matome paveikslėlyje.

Štai ir viskas, 3G veikia jau kelios paros be jokių ryšio pametimų!

 

 

17 thoughts on “Pagaliau! Jiayu 3Gs ir Mtk6589 3G ryšio pataisymas

  • Avatar photo
   1 vasario, 2014 at 21:46
   Permalink

   Man irgi idomu, ką jie taisė. Grįžo nuplėštais garantiniais lipdukais, lyg būtų į vidų lindę. Paprastai nesivargina ir keičia į kitą, o senas spėju refurbishinamas ir į aliexpessą. Bet po jų remonto kaip ir veikė.

 • 14 balandžio, 2014 at 19:06
  Permalink

  Bandziau bandziau pagal sita aprasyma ispresti sia problema, bet taip ir nepavyko. Turbuk kazka netaip darau. Butu labai gerai, kad butu video youtubej kaip sita problema isspresti :) Dabar pas mane tiek Jiayu g3s tiek G4 be 3g :(

  • Avatar photo
   15 balandžio, 2014 at 07:24
   Permalink

   Man pavyko iki naujo rom’o keitimo, tada jau nepavyko – tiek iš CWM prikeltas backup’as tiek naujas modemas vėl duoda tik Edge. Specialiai pabandžiau su kitais operatoriais, nes buvau testavęs tik su Omnitel – visur rezultatas tas pats. Kiek buvau patenkintas dviejų branduolių G3, tiek esu nepatenkintas G3s, nes tai tiesiog nėra geras telefonas. Papildomai – po pusmečio naudojimo viršuje ekranas prarado sandarumą ir dabar turiu jo viduryje visą dulkių žvaigždyną. Nemanau, kad ateityje naudosiuosi kuriuo nors kitu Jiayu modeliu, kol jų kokybės kontrolė nebus sugriežtinta.

  • Avatar photo
   16 balandžio, 2014 at 07:14
   Permalink

   Taip, jei išimsi bateriją ir paliksi 15 min ramiai, tada 3g vėl veiks. MTK6589T yra tas pats, tik dirbantis didesniu dažniu.

 • 2 rugpjūčio, 2014 at 17:19
  Permalink

  Turiu Jiayu F1
  3G veikia tele2 tinkle tik ant upload, download nulis !

  Kaip nustebau, kai pastebėjau, kad Omnitel ir Bitės tinkluose 3G veikia normaliai

  Teko keist operatorių, nes tele2 nieko rišlaus paaiškinti taip ir nesugebėjo

  • Avatar photo
   11 gegužės, 2015 at 16:01
   Permalink

   Kad čia laikinas sprendimas. Man atlaikė iki sekančio sistemos perinstaliavimo. Pabandyk susirasti tą modemą kur pas rusus aprašytas prie ryšio problemų, nepamenu tikslaus pavadinimo. Va kai atsinaujinau i KitKat, viskas švariai suformatavau, tai 3G man net porą mėnesių veikė, kaip ponas jaučiausi.. O paskui vieną dieną tiesiog nustojo. Ir aš jau nustojau ieškot vaistų.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.