Overmax pristato BaseCore 7(z) ir Steelcore 10 + II planšetes

Prisipažinsiu, apie Nyderlandų gamintoją ar (greičiau importuotoją) Overmax jūs tikriausiai girdėjote daugiau už mane, o jei negirdėjote iki šiol – tada aš daugiau už jus, nes man kažkur kažkada kažkas lyg buvo minėjęs šitą pavadinimą. Pirma mintis būtų kaip ir numoti ranka į eilinį chinatab’ų rebrand’intoją, bet jo nauji pristatyti produktai atrodo gan įdomiai, ypač Steelcore modelis, nepaisant kaip kurių standartinių sprendimų.

basecore 7 .2Pradžioje – truputį apie BaseCore 7 (z), sprendžiant iš pavadinimo ir yra basecore – t.y. biudžetinė planšetė. Atmetus kiekvieno gamintojo panegiriką apie idealią planšetę kasdieninėms reikmėms liekame su specifikacijomis:  1.5 dviejų branduolių procesorius Amlogic procesorius, AML8726-MX, toks pat kuriuos naudojo populiariausios Ainol 2012 metų planšetės, standartinis TF ekranas su 1024 x 600, 1 GB ram, 8 GB vidinės atminties. Na, jei jau taip, vadinasi turim bazinį Ainol Crystal modelį, kuris kaip ir nebūtų vertas paminėjimo, bet kad jo kaina Lietuvoje yra 310 Lt, be jokių muitų ir su garantija. Jei gamintojas su programine įranga nepavestų, o dar geriau, jei tai būtų idealus pasaulis ir tiktų ta pati Crystal sukurta programinė įranga, pigių Crystal planšečių nebeapsimokėtų siųstis net ir iš Kinijos.

steelcore 10+II 1Rimtesnį Steelcore 10+ II Overmax siūlo naudoti kaip verslo kompiuterį – tam skirtas ir aksesuarų komplektas, pridedamas perkant planšetę ir bendra jos išvaizda su aliuminio korpusu. Planšetinis pagamintas quad core A31 platformos pagrindu, tokiu pačiu kaip ir Ainol Spark. Aišku, našumas nesieks RK3188 platformos (visgi A31 dirba 1 GHZ dažniu), bet realiame kasdieniniame naudojime turėtų būti visai neblogai. Su 1280×800 ekrano (IPS) rezoliucija ši planšetė taip pat turėtų susitvarkyti, o man netikėta buvo kad A31 turi PowerVR SGX544MP2 aštuonių (!) branduolių grafinį procesorių, į ką kažkodėl nebuvau atkreipęs dėmesio anksčiau ir 2 GB RAM. Baterija: 6000mAh – 10.1 colių planšetėje laikys vidutiniškai. Realiai, nors pats modelis pristatomas kaip naujiena, jokių unikalių sprendimų čia nėra ir laukiame informacijos apie modelio kainą, kuri ir nulems ar verta šią planšetę pirkti, ar prisiminti šiek tiek mažesniu ekranu, bet kitomis specifikacijomis beveik identišką ir geresne baterijos talpa Ainol Spark.

Šiaip pripažinsiu, bent iš pateiktų 3d renderių pačių planšečių dizainas atrodo visai patraukliai. O jei susidomėjote, Overmax planšetes galima rasti Lietuvos interneto parduotuvėse (nustebsite, kiek yra modelių :)) arba facebook.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.