„Oukitel MIX 2“ – naujausias „Oukitel“ berėmis telefonas

2016-2017 m. pasižymėjo kaip berėmių telefonų metai – vienaip ar kitaip, net jei ir 3D telefono renderiai buvo gerokai gražesni už tikrovę, „Xiaomi“ su „Mi Mix“ 2016 m. pabaigoje labai aiškiai nubrėžė naują mados kryptį – telefonai, kurių priekis turi kuo daugiau naudingo ekrano ploto yra ateitis! „Mi Mix 2“ modelis, pasirodęs  šių metų pabaigoje, tokio ažiotažo jau nebesulaukė, tačiau pala, pasižiūrėkime kas vyko kinų rinkoje – kaip grybai po gero lietaus ėmė dygti „mix“ „bezeless“ ir kitokie rageliai, šiek tiek juokinga, kad beveik visi šoko iš karto prie skaičiaus 2, praleisdami pirmąjį. Tokie yra „Vernee Mix 2“ ir į nuvažiuojantį mikserių traukinį dar bando įšokti labai originaliai užsivadinęs „Oukitel Mix 2“.

„Oukitel“ Lietuvoje geriau žinomas kaip pigus ir kokybiškas CAT analogas. Todėl staigus pokytis iš 10 000 mAh monstrų su traktorius primenančiais korpusais į solidžius, saldžius ir nuglostytus berėmius telefonus truputį gali pasirodyti keistokas. Galbūt ir nebūtų verta labai daug rašyti apie madų vaikymąsi, tačiau gearbest.com telefono pasirodymo proga – Gruodžio 4 d. 11 val. ryto Lietuvos laiku — žada 30 vnt. paleisti už tikrai neblogą kainą – vos 100 USD, tuo metu, reguliari kaina žadama apie 200 USD.

 

Be abejo, visu pirma į akis krenta telefono dizainas – gerokai didesnis ekranas (aišku, 6 coliai jau ir taip pakankamai geras pareiškimas), bei nedideli rėmeliai telefoną dar labiau priartina prie planšečių klasės. Tiesa, nors ir ekranas ne 4k, bet 2k raiškos šiuo metu, taip sakant, per akis.

Pažiūrėkime kuo gi šis telefonas išskirtinis:

  • 5.99” ekranas su kraštinių santykiu 18:9 – tiems, kam tirkai reikai didelio ekrano
  • Atsparus vandeniui ir dulkėms (IP reitingas nenurodytas)
  • 6 GB RAM + 64 GB ROM
  • Galingas HELIO P25 (aštuoni branduoliai)
  • 21 MP galinis fotoaparatas (žinoma, dvigubas)

Jei pavyks įsigyti už akcijinę kainą – tikrai būsite gerai apsipirkę.

One thought on “„Oukitel MIX 2“ – naujausias „Oukitel“ berėmis telefonas

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.