„OnePlus“ goes TWO

Laikas nuo laiko rimta spauda ir visokie neaiškūs blogai (kaip šis) pakalba apie telefonus – žudikus. Ir tai nėra tie telefonai kurie sprogsta jums miegant, pasidėjus jį po pagalvę, o tie, kurie skandina vadinamuosius rimtų firmų „flagmanus“, kurių vien reklaminiai biudžetai būna didesni už „žudikų“ metinius finansinius planus. Etiketė klijuojama tikriausiai kas antram kinietiškam telefonui, kuris bent kiek sėkmingesnis ir beveik kiekvienam „Xiaomi“ įrenginiui, nors tos etiketės kiek laiko pakaba ir.. nukrenta. Vienintelis telefonas, kuriam etiketė gan sėkmingai prilipo, jei nepaisysime kiek apsilupinėjusių kraštų – „OnePlus One“ ragelis, išleistas dar 2014 pradžioje.

„OnePlus“ – visiškai anksčiau negirdėta įmonė, įkurta Kinijoje. Per trumpą laiką ji sugebėjo atlikti labai daug – tapti žinoma visame pasaulyje ir, atstovų teigimu, beveik visiškai nesinaudodama apmokamos marketingo priemonėmis, parduoti daugiau nei 1 mln. telefonų. Sėkmės paslaptis – žema kaina už aukštus parametrus. Žinoma, akivaizdu, kad „OnePlus“ yra ne naujokai ir už jų yra kažkas rimčiau nei keli Kinijos studentai sugalvoję gražiais lozungais („mums nereikia pelno, siekiame tik mūsų prekės ženklo žinomumo„) paremtą telefoną.

Iš tiesu „OnePlus“ yra bendrais bet ne itin garsiai publikuojamais ryšiais su kita kinu įmone „Oppo“ susijęs reikalas. Tikriausiai tiksliausiai būtų apibūdinimas, kad tai yra „Oppo“ projektas, kuriam kažkodėl „Oppo“ nenorėjo leisti modelio iš savo serijos, o padarė tam atskirą, taip vadinamą, prekinį ženklą.

Vėliavnešių žudikas ginkluotas vienu galingiausių serijinių procesorių 2014 m. tuo metu, siūlė „Snapdragon 801“ procesorių, dirbantį pilnu 2,5 Ghz etatu, 16 GB telefono versiją vos už ~300 USD! Tuo metu tai buvo labai gera kaina už pakankamai kokybišką ir su sąlyginai mažai kompromisų turintį hi-end klasės telefoną.

oneplus-2

Apie antrąjį modelį kalbos sklandė ilgokai, bet visai neseniai nutekinta informacija ir nekokybiškos nuotraukos atskleidė tokius parametrus: „Qualcomm Snapdragon 810“, 4GB RAM,  3,300mAh akumuliatorius, 13 MP fotoaparatas, pirštų atspaudų skaitytuvas ir dvi SIM kortelės.

Tikėtina, kad korpusas bus metalinis.

Oficiali išleidimo data – šių metų liepos 27, taigi jau kitą savaitę. Kaina dar nepranešama, tačiau tikėtina, kad šį kartą tai bus tikrai daugiau nei 300 USD. Tokį patį procesorių naudojantys ir panašius parametrus turintys mums įprastų firmų telefonai šiuo metu kainuoja apie 650 EUR.

 

4 thoughts on “„OnePlus“ goes TWO

 • 23 liepos, 2015 at 01:28
  Permalink

  „Tikėtina, kad korpusas bus metalinis“, o nutekintoj nuotraukoj sandstone galas (kuris tikrai nėra metalinis). Absoliučiai jokiam leak’e nebuvo parašyta, kad OPT bus metalinis. Tai gal man durneliui galėtumėt paaiškinti iš kur čia tokią info ištraukėt? Susitikslinkit faktus prieš rašydami straipsnį :)

  • 23 liepos, 2015 at 08:04
   Permalink

   Modestai, vienas dalykas, nereikia iš karto savęs taip nuvertinti, o kitas dalykas, leak’ai visuomet būna VBS lygio, todėl jie ir yra leak’ai o ne pranešimai spaudai. Taigi, vakarykščiame leak’e kurį paleido Kinijos ryšių reguliavimo tarnybos atitikmuo, rašoma būtent taip. Ir šiuo manau ne viena dešimtis šaltinių kartoja tą patį.

  • 9 lapkričio, 2015 at 09:45
   Permalink

   nesamone, pirmas OPO buvo puikus kainos ir kokybės derinys savo laiku, OPT jau iš tikrųjų ne kažkoks žudikas. O šiaip – fotoaparato kokybė tikrai ne visada priklauso nuo pikselių skaičiaus.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.