Nuolaidos Oukitel K10 ir naujos ausinės KZ ZSR Hybrid HiFi

„Oukitel“ tikriausiai vizitine kortele galima vadinti išskirtinės talpos bateriją. Bet ar laikėte tokį telefoną kada nors rankoje? Pvz., K10000/Pro? Manau tikrai nustebtumėte, nes galvą praskelti su tokiu ginklu tikrai nebūtų sudėtinga. Bet panašu, kad „Oukitel“ kol kas sustoti nežada ir pristato dar vieną naują, tiesa, šiek tiek aptakesnių kampų plytofoną: „Oukitel K10“.

Greitai prabėkime pro svarbiausius parametrus:

• baterija (tai aišku!) – 11000mAh. Anot gamintojo, prireiks 90 val. nepertraukiamų pokalbių, 25 val. filmų, standby laikas deklaruojamas kaip 1000 val!

• priekyje jis turi tris, gale – du fotoaparatus. Neklauskite kam.

• 6 GB RAM.

• 64 GB ROM

• Pakoreguota išvaizda (facelift) nuo pačių plytiškiausių laikų. Bet šiaip vis dar tiems, kurie mėgsta telefono svorį jausti rankoje.

Šį telefoną šiuo metu su nuolaida galite įsigyti iš gearbest.com, akcijos metu  „Oukitel K10“ kainuoja 249 USD.

Kita naujiena – KZ ZSR Hybrid HiFi ausinės. Nors ir nesu kraštutinis audiofilas, mane patikino, kad tai dėmesio vertos už savo kainą prekės – kas dieną apie 10 val. ryto iš gearbest.com jas galite įsigyti tik už 10 USD (pirmus 20 vnt.) kiti gi (apie 200 vnt.) kainuos 17 USD. Išskirtinės tuo, turi tris garsiakalbius, iš kurių kiekvienas turi savo nepriklausomą garso kanalą, atkuriami dažniai – 10-40KHz, bei keičiami laidai.

Tiesa, dar priminsiu kad ir „Oukitel Mix 2“ galima pamedžioti – 200 USD kainuojantis ilgai laikantis berėmis telefonas, gali būti visai neblogas variantas.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.