Netrukus – naujieji metai Kinijoje

 

Chinese-New-Year

Kodėl gi tai įdomu, aktualu ar kuo tai siejasi su planšetėmis ir visais kitais gražiais pigiais dalykais iš Kinijos? O gi tuo kad tai yra pati didžiausia šventė, kuri vyksta kiekvienais metais ir trunka nuo 7 dienų. Nedarbo dienų. Beje, septynios dienos – tai kaip ir minimalios atostogos, dauguma padorių kiniečių švenčia bent dvi savaites! Tai reiškia kad net ir tokioje milžiniškoje šalyje kaip Kinija prekyba aprimsta, fabrikai, parduotuvės ir pigių Ipad klonų gamintojai retkarčiais išleidžia ir savo darbininkus iš rūsių pašvęsti. O švenčia taip pat ir valstybinės įstaigos – kas reiškia kad visi siuntiniai iš Kinijos gali strigti papildomoms 2-3 savaitėms, nes net ir pašto darbo laikas sutrinka.

Taigi, šiuo metu yra paskutinės dienos, kai siuntinį iš Kinijos galėjote užsisakyti ir jį dar gauti per 2-3 savaites, kitu atveju – gali tekti laukti ne mažiau mėnesio. Arba junkitės į šventę nuo sausio 31 iki vasario 17 dienos.

2 thoughts on “Netrukus – naujieji metai Kinijoje

  • 31 sausio, 2014 at 23:45
    Permalink

    Suspėjau dar į pajudėjusiį lėktuvą.. tikiuosi standartinio pristatymo termino, nes Europoje Naujieji Metai atšvęsti normaliu laiku, ne mėnulio..ir žmonės čia dirba įprastai, o ne gulinėja 白酒 gerdami :)

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.