Naujas „Xiaomi“ gaminys: „Mi Band Pulse“

Jei skaitote šį puslapį, beveik garantuotai su „Xiaomi“ įmone esate jau supažindinti, o jei skaitote jį užklydę ne iš „google search“, esate supažindinti ir su „Xiaomi Mi Band“, kurį buvau apžvelgęs štai čia. Apie pirmąjį modelį mano atsiliepimai po pusmečio jo naudojimo – išskirtinai teigiami – pagal kainą, funkcijas ir kokybę, tai tikriausiai vienas geriausių pirkinių 2015 metais.

Nenuostabu, kad labai daug buvo kalbėta ir girdėta apie logišką itin populiarios apyrankės tęsinį: „Mi Band 2“ ir vos prieš kelias dienas pasirodė naujausia informacija – „Xiaomi“ pristatys naująjį apyrankės įpėdinį „Mi Band Pulse“ per lapkričio 11 d. šventę, kuri Kinijoje yra kažkas panašaus į amerikoniškąjį „Black Friday“.

Apyrankės išvaizda išliko visiškai nepasikeitusi, nors buvo daug spėlionių, atsiras ar visgi neatsiras ekranas, bet kinų gamintojai nusprendė kainos nekelti ir ekrano nedėti. Didžiausias pasikeitimas – pulso matuoklio integravimas, bei kiek didesnė baterija, lyginant su pirmąja, spalvotas LED lemputes turinčia, versija. Kiek naujesnė (ir pigesnė) „Xiaomi“ apyrankė su baltomis lemputėmis turi tokią pačią 0,45 mAh bateriją. Kita vertus, papildomo jutiklio integravimas baterijos laiką sutrumpins, nors „Xiaomi“ garantuoja, kad vienu įkrovimu apyrankę bus galima naudoti mažiausiai 20 dienų. Žadama, kad „Pulse“ miegą matuos dar tiksliau, nors ir senoji versija tai darė pakankamai tiksliai.

xiaomi-mi-band-pulse

 

Žadama, kad kaina išliks panaši, apie 14 eur Kinijoje, o vietiniai kinų perpardavinėtojai tikėtina, kad už apyrankę prašys apie 20-30 eur. Kaip žinia, siuntiniai į Lietuvą iki 22 eur neapmokestinami PVM, taigi, tūlam lietuviui kaina iki 22 eur būtų ne tokia ir bloga, kitu atveju apyrankė brangsta daugiau nei tris kartus nuo savo originalios kainos tėvynėje.

Ar verta atsinaujinti? Pakankamai pažaidęs su „Samsung“ pulso matuokliais supratau, kad tai visgi ne itin reikalinga funkcija, kurią pagal paskirtį naudos ne tiek ir daug žmonių, na o jei daugiau funkcijų nebuvo suteikta – kelis kartus mokėti už naują versija nėra prasmės. Žinoma, jei apyrankės dar neturite, o tarp senosios ir naujos kainų skirtumas nedidelis, įdomiau bus visgi rinktis naujesnį variantą.

Daugiau informacijos ir nuotraukų rasite „Xiaomi“ forume.

 

4 thoughts on “Naujas „Xiaomi“ gaminys: „Mi Band Pulse“

 • 11 lapkričio, 2015 at 16:41
  Permalink

  Ar davei vienam ale numeris vienas paskalų online portalui perspausdinti savo šį straipsnį? :)
  Į temą – būtent pulso matuoklis ir didžiausias atnaujinimas. Straipsnyje tik užsiminei, kad nevertas dėmesio… būtent kodėl?

  • 11 lapkričio, 2015 at 17:58
   Permalink

   Minėtas portalas pateikė taip, kad atrodo jog esu iš viso priešiškai nusistatęs prieš Mi Band’a, o mano pirmas sakinys iš tiesų buvo, kad tai geriausias 2015 pirkinys. o dėl naujo, keli dalykai – kaina šiandien mačiau apie 26 USD – pati nepatogiausia. Jei bus muitas – dar +13 eur. O ir šiaip, pulso matuoklis nėra kraujospūdžio matuoklis, tai jo funkcija iš esmės yra rudimentinė – pramoginė. Ir galiausiai dar viena iškreipta sąlyga – naujos apyrankės neverta pirkti turint seną. Jei neturi jokios ir kai tik 24 USD, tada tik naują.

 • 17 lapkričio, 2015 at 23:53
  Permalink

  11.11 parduotuvėje Gearbest pirkausi už 10$ , iš EU sandėlio tipo. Laukiu atkeliaujant. Kaina pagal spalva skirėsi apie 3-6$. Šią savaite pirma prekė ateina per mitine iš ten per vengrų paštą. Vienur info radau, kad EU sandėlys UK, kiti kalba, gal ES ar pačioje vengrijoje. Bus matyti greitai.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.