ekranoSkydas – apsauginės ekrano plėvelės, pagamintos Lietuvoje

myDroid.lt – tai projektas kuris jau trečius metus tautiečius šviečia elektronikos klausimais ir šiandien žengėme dar vieną svarbų žingsnį. Pristatome ilgai brandintą vaisių pavadinimu ekranoSkydas. Tai yra skydas, apsauginė plėvelė jūsų telefonui, planšetiniam kompiuteriui, laikrodžiui, navigacijai, mašinos prietaisų skydeliui, lėktuvo tachometrui ar galų gale bet kam, kas turi ekraną.

Idėja kilo po to, kai pasidarė akivaizdu, kad net ir 2015 metais gaminami įrenginiai vis dar turi ekranus, kurie braižosi, o mobiliųjų įrenginių kiekvienuose namuose daugėja. Dėl plėvelių naudos ar žalos buvo nemažai diskusijų dar nuo jų atsiradimo ir faktai visgi krypsta apsauginių plėvelių labui. Nuo atsitiktinių subraižymų plėvelė ekraną apsaugo. Užklijuota ir nuklijuota, net ir daug kartų, klijų sluoksnio nepalieka. Ekrano jautrumo sumažėjimas naudojant kokybiškas medžiagas – nejuntamas, o visada tvarkingas ir švarus telefono ekranas – malonumas.

O jei vis dar manote, kad jūsų Gorilla Glass yra ženkliai pranašesnis už bet kokį ekraną su apsaugine plėvele tai išmėginkite šį eksperimentą. Paimkite vieną super moment klijų tūbelę kurią naudosite žmonos batams suklijuoti ar kitam ūkiškam buities darbui. Tada eilinį kartą susimaukite ir apsitaškykite tais klijais kartu aptaškydami ir telefono ekraną. Nesijaudinkite! Dabar tiesiog nuimkite apsauginę plėvelę ir telefonas bus kaip nauj… Oi, taigi jūs gi neturite apsauginės plėvelės. Taigi, niekada nesigailėsite, kad užsiklijavote plėvelę, nes bet kada galėsite ją nuklijuoti, o štai džiaugtis, kad sugadinote įrenginio ekraną bet išsaugojote plėvelę tikriausiai neteks. :)

Šiuo metu ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje plėvelių populiarumas nemažėja. Vieniems įrenginiams įrenginiams jas įsigyti lengva, kitiems sunku, tačiau didžioji dalis prekyboje esančių plėvelių, importuojamos iš Kinijos, kur yra gaminamos milijonais.

Mes nusprendėme žengti vienu žingsniu toliau ir vietoj elementaraus perpardavinėjimo užsiimti jų gamyba. Taip pat turime daugiau nei kelių šimtų telefonų ir planšečių modelių bazę.

Beje, kaip papildomą nuolaidą (o mūsų kainų sistema tikrai labai lanksti) šiuo metu siūlome nemokamą pristatymą bet kuriai plėvelei nepriklausomai nuo užsakymo sumos!

Taigi, nuo šiandien kviečiame užeiti į naują puslapio skiltį – parduotuvę – kur ir rasite naująjį ekranosSkydo projektą.

Turite savo parduotuvę mobiliųjų telefonų aksesuarams? Susisiekite su mumis, turėsime pasiūlymą ir jums.

Jei visgi savo įrenginio nerandate, turite pastabų, klausimų, ar jums tiesiog reikia tokios formos plėvelės kurios niekur nėra – rašykit mums paštu – info@mydroid.lt

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.