Nauja biudžetinė planšetė – Pipo S1 Pro

pipo-s1-88001_1 Pipo toliau tęsia savo naujų/senų/atnaujintų produktų liniją, paremtą RK3188 platforma ir šį kartą mums pristato minimaliausio biudžeto atnaujinimą  – Pipo S1 Pro planšetę, kurios pirmtakę S1 buvau jau apžvelgęs.

Jei greitai prisiminus kuo pasižymėjo bazinis S1 modelis – tai buvo geras procesorius, kuris leido žaisti net ir daug resursų reikalaujančius žaidimus, per mažos rezoliucijos (800×480) TN tipo ekranas, kuris iškraipydavo vaizdą, silpnoka baterija ir labai prastai optimizuotas android sistemos darbas. Nepaisant visų trūkumų kaina buvo gera, todėl planšetė buvo gan populiari tarp tų, kurie rinkdavosi pigiausią prekę Android išbandymui ar vaikams dovanų.

Birželio mėnesį Pipo pristatė S1s versiją, kurioje buvo ištaisyta didžiausia šios planšetės blogybė – ekrano rezoliucija, ją pakeitė standartinė 1024*600. Ekranas taip pat pakeistas į IPS – kas leidžia gerokai didesnį apžvalgos kampą ir didesnį ryškumą, bei su atnaujinta Android sistema (4.2) už beveik tą pačią kainą, kaip ir senasis modelis.

O dabar priėjome ir prie naujausios S1 Pro versijos – iš esmės čia liko tik pavadinimas ir kaip kurie biudžetiniai sprendimai. Pro paremta galinga Rockchip RK3188 keturių branduolių 1.6 Ghz platforma, kuri dirba geriau už senąją Rk3066 ir tuo pačiu naudoja mažiau energijos. Deja, sugrįžo senasis, mažiau ryškus, TN ekrano tipas, nors rezoliucija nepasikeitė – 1024×600, baterija liko tokia pati  3200 mAh, tačiau jos silpnumas netikėtai turi ir pliusą, tai yra vienas iš retesnių atvejų kai RK3188 planšetę galima krauti per paprastą USB jungtį, o žadamas darbo laikas – iki 5 val.

Tiesa, dar vienas minusas – senesnės versijos palikimas – Pro versija naudoja ta patį plastmasinį korpusą, kurį naudojo ir senieji modeliai. O jei tokį korpuso storį ir dizainą, dar buvo galima atleisti 2012 pradžioje, tai dabar jis atrodo lyg kirviu iškapotas ir rankose guli nemaloniai. Nepaisant to – kaina nedidelė ~100 USD ir ši planšetė garantuotai turės savo pirkėją.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.