Naudojate „Marshmallow“? Jau patenkate į 1% laimingųjų „Android“ savininkų

Atrodo, kad nors ir naujausia Android versija buvo išleista dar 2015 m. lapkritį ir nuo to laiko praėjo jau 3 mėnesiai – didžioji dalis gamintojų ne tik kad neskuba programiškai atnaujinti savo įrenginių, bet vis dar krapštosi prie „Lollipop“ versijos pateikimo.

android-2016-02

Google pateikė savo „android“ versijų lentelę, kurioje galime pamatyti, kad „Marshmallow“  tesudaro 1,2% visuose „android“ įrenginiuose, (augimas 0.7% nuo praeito mėn.), „Lollipop“ versija kilstelėjo į viršų ir dabar užima 34.1%, bet pirmauja vis dar 4.4 „Kitkat“ versija su 36.1%. Likusius 28.6% procento sudaro dar žemesnės versijos įrenginiai.

Iš tiesų, technologinis progresas nors ir nesustojo, tačiau 2015 m. pardavimai ir didžiausių gamintojų nauji išleisti modeliai savo populiarumu rodo, kad programinis progresas gerokai atsilieka, arba bent jau neįvyko joks lūžis, kuris paskatintų „android“ sistemą tikslingai išnaudoti savo resursus. Jeigu kas nors dar 2013 m. būtų pasakęs, kad visiems prieinamas ir neišskirtinis telefonas su keturių branduolių „Qualcomm Snapdragon 800“ po trijų metų bus vis dar savo jėgų žydėjime, tikrai nebūčiau tuo patikėjęs. O dabar – džiaukimės sumažėjusiomis kainomis ir galimybe už 150 eur įsigyti aukštos kokybės ir maksimaliai reikalingos galios įrenginius.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.