Lobių medžioklė tęsiasi!

Praeitame įraše minėjau, kad gearbest šiuo metui daro rudeninę akciją – tęsiame lobių medžioklę ir toliau, kurios pagrindinis akcentas yra nuolaidos ir šiandien mes turime visai neblogą siurprizą – iki pat rugsėjo devintos dienos prisiregistravę galite gauti 50 USD vertės kuponą, kuris galios tuomet, jei pirksite prekių už 100 USD, žinoma, yra keli kabliukai (skamba pernelyg gerai? Kuponas yra skirtas prekėms, pažymėtoms kaip Kinijos sandėlyje (CN warehouse), tačiau manau nuolaida iš tiesų rimta. Jei turėtoje kažką prisidėję prie savo favoritų, kurių vertė siekia 100+ USD – dabar pats laikas juos įsigyti.

Daugiau informacijos ir pačią akciją rasite čia

9 thoughts on “Lobių medžioklė tęsiasi!

 • 5 rugsėjo, 2018 at 15:31
  Permalink

  Buvo klausimas dėl Xiaomi mi A2 telefono: „If I will choose Priority line shipping method to Lithuania: 1) how about duty? 2) from what warehouse item will be sent to Lithuania?”

  Gearbest atsakymas:

  We ship the item from HK warehouse.

  If any taxes are incurred, they are charged by the destination country and not by Gearbest. Taxes are beyond Gearbest’s control and are charged according to local customs policies and regulations.

  • Avatar photo
   6 rugsėjo, 2018 at 08:22
   Permalink

   Pas juos į klausimus žiūrėti neverta, nes atsako visiškai nepatyrę žmonės bet ką, atsitiktine tvarka (aš nežinau, gal ten tiesiog gatvėje užduoda tuos klausimus). Vienam klausime gali patvirtinti, kitam paneigti prie to pačio daikto.
   Dėl priority line veikia taip: jie užsako pas dhl, dpd ar panašius ES siuntą, dažniausiai per Nyderlandus ar Vengriją, nurodydami žemą siuntos vertę. Až nežinau koks ten pas juos susitarimas, bet dažniausiai kurjeriai nekvestionuoja tos kainos ir priima ją tokią. Kai siuntą gauna iš kinų, ji keliauja toliau, dažniausiai per DHL ir dažniausiai be muitų, nes DHL ją gauna Europos sąjungoje ir siunčia jums iš ES.

 • 6 rugsėjo, 2018 at 11:09
  Permalink

  klausimą jiems aš uždaviau… tai ir gavoju: ar rizikuoti per GB su Priority line, ar per aliexpress su DHL, nes nesinori su muitine bendrauti…

  O gal turit nuomonę apie mi A2 telefoną? gal apžvalgėlę kokią? :)

  • Avatar photo
   11 rugsėjo, 2018 at 09:19
   Permalink

   Jei keisčiau dabartinį, iš brangesnių manau rinkčiausi būtent šitą modelį, labiausiai dėl fotoaparato.

 • 28 rugsėjo, 2018 at 14:49
  Permalink

  mi A2 atvyko, muitininkai nesusidomėjo, nes per Vokietiją atkeliavo :). Telefonas greitas, patogus. Pradžioje pasigedau kai kurių MIUI funkcionalumų, bet priprasiu. Gal tik erzina apatinė mygtukų juosta, kuri integruota į ekraną. Patogiau buvo, kai mygtukai atskirai nuo ekrano.

  • Avatar photo
   1 spalio, 2018 at 08:16
   Permalink

   Būtų įdomu išgirsti nuomonę panaudojus, po kokio mėnesio. Kol kas sutinku, kad didžiausias trūkumas onscreen mygtukai. Jei neklystu miui launcher’į galima susidėti taip pat, kaip ir kitus launcherius – per apsą. Kas šiaip būtų keistoka, nes A2 telefonas tuo ir išskirtinis iš Xiaomi linijos kad yra Android One projektas su standartiniu, nemodifikuotu naujausiu android :)

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.