Kinijos „Juodasis sekmadienis“ arba 11.11!

„Juodasis penktadienis“ arba „black friday“ pas mus irgi atsliūkino kartu su helovinu (beje lietuviškas siūlomas atitikmuo tam yra šiurpnaktė, i shit you not) iš Amerikos. Helovinas visgi sunkiai prigyja, kai jam atsvara yra Vėlinės, o ir šiaip šventė dirbtinė, na bet juodasis penktadienis, juodasis išpardavimas mūsų prekybininkams tai tik spėk liežuvius ir plunksnas prilaikyti – artėjant lapkričio pabaigai ešopai apsimuturiuoja juodais baneriais ir reklamom, atseit super mega finalines nuolaidos, kas dažniausiai tebūna makaronų kabinimas.

 

Tai štai, kinai juodojo penktadienio neturi, nors ir mėgsta pamojuoti ta proga reklamomis, tačiau jie turi kitą atitikmenį – 11.11, kas jiems atrodo labai magiška ir mistinė data. Teisybės dėlei – tai irgi nėra labai jau stebuklų metas, tačiau patys atkakliausieji gali nurauti kelis telefonus už pusę kainos, aliexpresse galima sutaupyti kelis dolerius jei jau perkate suplanuotas prekes, kurios bus keliais centais pigesnės + prisidėsite kelis USD už kuponus, paprastai dalijamus tokių švenčių metu.

Kitos kinų e-parduotuvės irgi netinginiauja, pvz, gearbest jau dabar galite nukauti kelis nemokamus kuponus siūlančius netgi 10% nuolaidą, tiesa, ne iš visų sandėlių. Kiti pasiūlymai – kaip visada, kiek siekia leisti pinigus jūsų fantazija – pvz, galite atlikti išankstinį užsakymą dabar (preorder) tam tikrai sumai, ir 11.11 gauti prekę su didesne nuolaida nei pirktumėte tą pačią dieną. Iš esmės, ta proga galite pagaudyti ir daugiau nuolaidų, tik riekia būti greitam, mat priekių kiekis ribotas o Pocophone F1 už 280 USD ne tiek ir daug.

11.11 išankstines šventines akcijas rasite čia. Kuponų pasirankioti ir laimėti Xiaomi Mi 8 (visa tai nemokamai, pakanka užsiregistruoti ir spėti laiku) galite šiame puslapyje. O jei viso to ir dar mažai, galite imti pirkinį siurprizą, dabar populiariai vadinamą loot box arba lucky bag štai čia.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.