Keičiam Elf II ir Aurora II bootanimation!

Bootanimation – yra ta paveikslėlių seka, video ar animacija, kurią jūsų planšetė rodo jai kraunantis. Jos keisti nebūtina, bet labai paprastai „patiuninguoti“ savo planšetę galime ir mes. Ne, ji nepradės veikti greičiau ir geriau, bet galbūt jūsų draugas su standartine animacija bus bent kažkiek nustebęs. O ir pačiam gražiau :)

Standartinė Ainol animacija yra gana nuobodi – iš esmės visi nauji rom’ai jums pakeis ir užsikrovimo animaciją. Tačiau jei jums nepatinka ir naujoji (kaip, pvz., man visai nepatinka Dark Elf animacija), ją pakeisti yra itin paprasta.

Pradedam! Turėtumėte būti susipažinę su root explorer ar kita root katalogą galinčią naršyti programa ir kaip visada, jei tikitės kažką sudirbti, turėkite savo kompiuteryje failų kuriuos ištrinsite, pervadinsite ar keisite kopijas. Jeigu ką. Aišku, jei jau naudosime root explorer, natūralu kad planšetė turėtų būti rootint’a.

Atsisiunčiam kokį nors gražų bootanimation, persikeliam jį į atminties kortelę. Galite naudotis bet kuria androido bootanimation, tik turėkite omenyje kad Elf ir Aurora planšetės ekranas yra 1024×600 – pakankamai retas dydis. Flame šie failai nebetiks nes čia ekrano dydis jau kitas.

1. Root explorer einam į system/media, pervadinam failą bootanimation į pvz. bootanimation_senas

Įkeliam čia naująjį bootanimation.

Viskas!

Pavyzdys – http://www.mediafire.com/?r28nnaxqsaw2qef – tron android animacija (google nexus)

Perkraunam planšetę ir gėrimės naująja animacija :)

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.