Kas čia yra arba kas čia bus?

Pirmu postu galima rašyti labai daug bet nežadu per daug išsiplėsti – šis puslapis yra ir bus skirtas Android įrenginiams, tikriausiai daugiausia kiniškoms planšetėms ir kitiems gaminiams, kuriuose veikia android 4+ sistema, pvz., MK 802 mini pc.

Kodėl kiniškos planšetės? Todėl kad informacijos Lietuvoje apie jas kol kas mažoka, ir nors ir visą informaciją paprastai galite rasti užsienio forumuose, būtų smagu sukurti panašią bendruomenę Lietuvoje, kurioje vartotojai nebesiremtų mitais ar paskalomis, o galėtų padėti vieni kitiems ir nebijotų inovacijų. Galbūt dar nėra tokio kiekio žmonių, kad susidarytų rimta bendruomenė, tačiau planšetės šiuo metu išgyvena jei ne aukso amžių, tai bent jau jo pradžią, ir kas dieną tampa vis populiaresnės, todėl tikiuosi kad besidominčių atsiras vis daugiau.

Bent jau kol kas čia daugiausia bus rašoma apie Ainol planšetes. Todėl kad pats esu turėjęs ne vieną jų ir bet kokiu atveju manau, kad geriau jau rašyti apie tai ką išmanai geriau negu apie tai ko neišmanai arba žinai tik truputį. Taigi, dalinuosi savo žiniomis apie Ainol ir tikiuosi kad jums bus įdomu ir naudinga. Daugiausiai informacijos kol kas rasite apie Elf II, Aurora II, Crystal ir Flame/Fire. Taip pat manau, kad ateityje bus ir daugiau brand’ų – prašom juos siūlyti, ir nebijoti dalyvauti diskusijose.

Taip pat bent jau kurį laiką (kiek tiksliai nežinau) nebus ir pigių kinietiškų telefonų su android apžvalgų, iš vienos pusės todėl, kad tai nėra mane dominanti sritis, o iš kitos pusės, kad dar neįsitikinau jų kokybe, priešingai nei planšečių.

Puslapis bus atnaujinamas priklausomai nuo aplinkybių – galbūt dažniau, galbūt rečiau – pagal poreikius.

Kadangi gyvename demokratiškoje šalyje, pasilieku sau teisę balsuoti ir nuspręsti dėl kvailų, neargumentuotų ar įžeidžiančių komentarų ir diskusijų šalinimo – ta linksma pagrasinimo gaida ir baigiu pirmą įrašą :)

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.